Limundo Cafe

Puna Verzija: Utisci o Cafe-u
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Prošlo je dve nedelje otkako smo otvorili Limundo Cafe!

Mnogi od nas u Limundo timu u do sada nisu imali priliku da sa Limundovcima kontaktiraju na ovaj način.

Jedan efekat Cafe-a koji nisam očekivala je da se moj odnos prema članovima promenio, jer ih upoznajem i kao ljude a ne samo kao članove. Kada prepoznam neko korisničko ime sa Cafe-a imam osećaj kao da je to neki moj drug koji koristi Limundo. Smile

Šta za vas znači Limundo Cafe?
1. Relaksaciju
2. Zabavu i druženje (za mene NAJBITNIJE)
3. Iskustva nekih članova sa problemima koje su imali kod: realizacija transakcija, ocenjivanja, neekspeditivnosti Kurirskih službi itd.
4. Mesto gde sam saznao pojedine stvari koje do sada nisam: čisto tehničke a i one suštinske o članovima (što reče Melodi)
Na kraju, puno sam se obradovao ponovnom pokretanju Cafe-a (a bio sam aktivan i na starom) i mislim da ga samo treba dograđivati i usavršavati (pojedine teme dodati, neke brisati itd.) i nikada ga ne gasiti.
Sve najbolje želim u daljem radu Cafe-a. ziveli
pezzys
Hvala, pezzys!  ziveli
ja sam u nekoj drugoj temi vec rekla da mi je ovde super. Bukvalno mi je kao cafe, samo moram sama sebi da skuvam kafu Undecided , ali uvek imam drustvo sa kojim cu da je popijem i procaskam malo !!! Bravo
Ja se najiskrenije svakim danom sve više oduševljavam ljudima u Cafe-u. Ne znam da li sam više oduševljena temama koje članovi otvaraju (kao na primer Vesic1 i sasacv68), ili savetima koje daju zajedno sa članovima LiMuBaj , BitterLemon,zex_91, ElMago, BooMKidZ,PANISER,... Raduje me i pozitivnost naših članica Olja.Olja i Ssvettlana. Nas dama, priznajem, ima manje, ali držimo se Wink
Volim i da se našalim sa članom pezzys kada pogreši(m) u nekoj igri koju je osmislio vLord. A tek avatar člana Chuma i potpis člana BitterLemon - svaki put se nasmejem Smile
Drago mi je da imamo ponovo mesto da podelimo iskustva, da damo savet, da se upoznamo, našalimo i delimo lepe stvari. Hvala vam svima što činite Cafe lepim i veselim i radujem se unapred onima koje će nam se tek pridružiti ziveli
Jeste Dudadunja pa i smisao Cafe-a je da uz kaficu malo popricamo i zabavimo se a usto i cujemo neke predloge i iskustva
Sto se mene tice, ukratko:

-relaksacija Grickalice
-korisne informacije i saveti Knjiga

A mogu reci i da sam se poprilicno navukao ZavisnikBig smile

Hvala Dudadunja na pohvalama  Wink
Ma savrseno. Prijatni ljudi i laka konverzacija. Saveti neprocenjivi naravno Smile
Meni ovo odlicno, svi ljudi su mi okey, ima malo spamera, ali dobro resice se to vremenom.
Jos kad bi imao cet da se dopisujemo, to bi bilo 10++ mislim da bi tad bilo jos vise ljudi
Do tada mozemo otvoriti temu Chat, ja sam razmisljao o tome, ali rekoh 'ajde neka, otvorice neko drugi Smile
Ali tu ce biti preterano spamova, mislim kako god.
@ Dudadunja

Hvala na lepim recima! Smile

Kafe je super!

Postaju mi dragi neki ljudi za koje nisam ni znala da su na Limundu.

Lep nacin da se upoznamo, upoznamo probleme i radosti drugih, izmenimo iskustva, podelimo savete... itd.

Nisu svi skloni pisaniji, verujem da mnogi samo citaju.
Uvek se nadju i ljudi koji samo citaju Big smile
Meni je Cafe odličan način da još više komuniciram sa Limundovcima da im prenesem što više informacija i saznam šta im je najviše potrebno, šta vole i šta ne vole.
ziveli
Ja sam nova ovde čini mi se čini da je ok.... :)
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11