Limundo Cafe

Puna Verzija: Izvolite vi postavite u odgovarajucu kategoriju
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
http://www.kupindo.com/Mrezni-kablovi/21...E-24V-0-5A

Spada u mreznu opremu, pa ga vi postavite gde treba!

Da, zvucim ljuto jer sam uvek nanovo iznenadjen "inovacijama" koje, ocigeldno besposleni, uvodite.

Praviti podkategorije bez "ostalo" je jedna glupost i besmislica, jer NIKO ne moze sve da ih unapred predvidi!

Prodjem kroz maltretiranje od nekoliko nivoa i na kraju shvatim da ne postoji ta kategorija u koju treba da ubacim predmet.

"Proizvedeno u", "boja"... Cak nije ni smesno!
Možda u Mrežne karte i adapteri?
(11.12.2014 20:44)hasegawa Piše: [ -> ]Možda u Mrežne karte i adapteri?

Hvala. Tu sam ga i nagurao. A "vi" su Limundo cenzori, admini ili kako se kome svidja...
Laki je malo nervozan Smile

Ima druga stvar koja me fascinira,sa jedne strane tezi se tome da sve bude razvrstano po kategorijama,a sa druge kad je ne nadjem i hocu u OSTALO ,izadje mi poruka da 90% stvari iz te oblasti ne bude prodato.

To kao da mi neko kaze postavi i u pogresnu kategoriju samo nemoj tu
(12.12.2014 11:22)fox_87 Piše: [ -> ]Laki je malo nervozan Smile

Ima druga stvar koja me fascinira,sa jedne strane tezi se tome da sve bude razvrstano po kategorijama,a sa druge kad je ne nadjem i hocu u OSTALO ,izadje mi poruka da 90% stvari iz te oblasti ne bude prodato.

To kao da mi neko kaze postavi i u pogresnu kategoriju samo nemoj tu

Ne samo to, nego te ako stavis u ostalo kaznjavaju sa 10% provizije!
Što se tiče sređivanje te kategorije u njoj zajedno sa nama učestvuju Limundovci.
Kako i na koji način pogledajte na: http://blog.limundograd.com/2014/11/racu...ategorije/
(12.12.2014 13:06)neponovljiva Piše: [ -> ]Što se tiče sređivanje te kategorije u njoj zajedno sa nama učestvuju Limundovci.
Kako i na koji način pogledajte na: http://blog.limundograd.com/2014/11/racu...ategorije/

To bi se zvalo "Sizifov posao". NIKAD ga necete obaviti. Jednostavno je nemoguce...

U konkretnom primeru bi bilo dovoljno da mogu da ga ubacim u mrezne uredjaje, bez da idem "u dubinu" ako dalje ne postoji adekvatna podela. Znaci da bi svaki "stepen" trebalo da ima "ostalo", bez da kaznjavate sa tih 10% zato sto ne mozete sve da predvidite.
(12.12.2014 13:00)darkop2001 Piše: [ -> ]Ne samo to, nego te ako stavis u ostalo kaznjavaju sa 10% provizije!

I meni veoma smeta provizija od 10% u kategoriji „Ostalo”. Ispada da sam kažnjen ako prodajem neki redak i netipičan predmet koji ne spada ni u jednu od ponuđenih kategorija. A trebalo bi da bude upravo suprotno, da se podstiče prodavanje stvari koje nisu standardna roba i koje ne mogu da se nađu na svakom ćošku.
Sredjivanje kategorija? Ma vi bre niste normalni!

Bavite se necim pametnim! Bitno je da se dodate fotografije pojavljuju "animirano". Jeee... Siguran sam da je to divno za performanse... A to sto vucete bag par godina sa "glavnom" fotografijom pri postavljanju novog predmeta koja nikad nije glavna, pa mora da se ide na "izmeni" i opet da se selektuje, to nije vazno...

Bitno je da imamo TORTURU od gomile besmislenih podpitanja (podkategorija) i na kraju posle "9. kruga pakla", nema kategorije!

A to sto se ja uvek nerviram kad se kucam sa vama, nije nista licno. Samo me uvek i nanovo iritirate, a siguran sam da nisam jedini...

Moze jedna kazna. Nemam ih.
http://www.kupindo.com/Modemi/18773313_T...-otkljucan

Unesite mi i ovo. Sad sa tim novim poljima TERATE me da dam pogresnu informaciju.

Modem je PCMCIA i nemate tu opciju.

I necu da ucestvujem u sredjivanju kategorije!
SVAKI NIVO OVIH TERIORISUCIH POLJA KOJA NAS TERATE DA POPUNIMO MORA DA IMA "OSTALO" BEZ DA SE DOPISUJE!

Popizdecu od kategorija i idiotskih pitanja!
Mene muči jedan problem zbog koga mi je prodaja drastično opala ( jedno vreme nisam postavljao predmete zbog toga) ZAŠTO DA POSTAVLJAM KADA SE TI PREDMETI NE VIDE NITI SE MOGU PRONAĆI U PRETRAZI, a i kolege su odavno povukle svoje predmete sa kupinda i sada ih prodaju na FB . Naime na kupindu u delu društvene igre prebacili ste nas u "Sve za kuću..." pa kada postavim nov predmet on se izgubi u TRISTA drugih novih predmeta za Kuću i ..... RAZDVOJITE BAR PRETRAGU pa kada otvorimo NOVI PREDMET Za kuću i...neka budu opcije Društvene igre , za Kuhinju, za kupatilo..... Mnogo toga je nagurano u Sve za kuću..... TAKO DA SE NOVOPOSTAVLJENI PREDMETI iz društvenih igara i ne vide jer ima još trista drugih potrebština za KUĆU ....
U želji da se što više predmeta nađe na Kupindu kreatori sajta su sada napravili takvu gužvu da se pojedini predmeti uopšte ne vide niti ih je moguće naći. Recomo kada otvorite NOVE PREDMETE pokušajte naći predmet iz Društvenih igara. Treba pregledati od 200-500 predmeta da bi se oni pronašli
Oni su sada u delu -ZA KUĆU I BAŠTU- Kada otvorite taj deo izađe oko 400 - 500 predmeta , od ubrusa do wc šolje
nađi sada neki šah ili karte , nema pojma
A što je to tako urađeno znaju samo oni