Limundo Cafe

Puna Verzija: Najjeftiniji način uplate
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Koji je način najjeftiniji kada je plaćanje u pitanju?
Direktno u banci u kojoj clan ima racun u 90% banaka je to slucaj 0 din provizija,ali zanimljivo je da banka inteza gde i limundo ima racun prilikom uplate kredita za limundo naplate 50 din,,bar preko njihovog online bakinga,isprobano-istina

Sto se mene tice rajfajzen e baking 0 din provizija za uplate bilo kakve vrste,koristim godinama,a ako clan ima kod njih racun jos bolje i na salteru 0 din provizija
Samo da ispravim kolegu ljube79...obzirom da koristim Intesa on-line bankarstvo.

On-line bankarstvo u Banca Intesa - 5 besplatnih naloga za placanje mesecno. Nakon toga 30 dinara po nalogu.
On-line prenos novca izmedju fizickih lica, u okviru banke Intesa, se nenaplacuje i ne ulazi u ovih 5 besplatnih naloga.
Obzirom da je Limundo - pravno lice, uplata Limundo cash ili Limundo dopune , se ne tretita kao prenos novca u okviru banke.
(19.11.2014, 23:08)sasacv68 Piše: [ -> ]Samo da ispravim kolegu ljube79...obzirom da koristim Intesa on-line bankarstvo.

On-line bankarstvo u Banca Intesa - 5 besplatnih naloga za placanje mesecno. Nakon toga 30 dinara po nalogu.
On-line prenos novca izmedju fizickih lica,  u okviru banke Intesa, se nenaplacuje i ne ulazi u ovih 5 besplatnih naloga.
Obzirom da je Limundo  - pravno lice, uplata Limundo cash ili Limundo dopune , se ne tretita kao prenos novca u okviru banke.

Bilo kako bilo,kako komentarisete rajfajzen?

0 din provizije e-bakingom za uplate bilo kakve vrste,nebitaj broj uplata mesecno,apsolutno nikakve provizije.Inace i zanimljiv podatak,njima mesecno platim 250 din za odrzavanje racuna,i to j sve! ni dinar nikad preko toga nisu uzeli,a desavalo se da proturim preko njihove banke na stotine hilj. din mesecno,znaci 250 din,i vozi ,placaj sta hoces podizi novac i td,i preko njihovog e bakinga plaćam i limundo kredit,(0 din provizija) a placam i sve ostale moguce obaveze mesecno,ipa komunalija ,racuna...mislim da rajfajzen prednjaci u tome,jer im je akcenat na elektronoskom bankarstvu,jer ako kod njih odete da uplatite recimo clanu koji ima racun u intezi ,a da uplatite u RF na salteru rebnuce Vas 120 din Smile ako platite od kuce e bakingom e tad je 0 din Smile

Doduse 100 ljudi 100 ćudi, tako je i sa bankama Smile brdo ih je na nasem trzistu i svaka ima svoju politiku Smile
Najjeftinije uplata od 0 dinara je u banci gde clan ima racun, kao sto je vec receno u prethodnom postu.
Sto se tice limunda i banke iteze, naplacuje se provizija kada uplacujes limundo kretid verovatno zato sto je limundo registrovan kao kompanija/firma ili sta vec, a ne fizicno lice.
Sto se tice provizije preko e-bankinga, to zavisi od banke do banke. Ima banki koje daju odredjeni broj placanja preko e-bankinka gde je provizija 0 dinara, pa kad iskoristis taj broj uplata onda se napalacuje dalje. Ima i banaka gde je provisija 0 dinala bez obzira na broj uplata kao sto je rekao ljube79.
Uglavnom zavisi od banke do banke, nisu sve iste.
Jel koristio neko možda ovu Telenor banku? Kakva je ona po pitanju dažbina?
U banci gde je otvoren racun provizija se ne placa.

Jos par mesta gde mozete uplatiti svoj novac. Pored imena pisem samo kolika je provizija
LimundoCash: 70dinara
Postnet: 70dinara
Banka (gde nije otvoren racun na koji uplacujete): 90dinara

Alanon202, telenor banku cu da probam pa cu ti javiti.
posta 45din (na vece iznose vise )
E dopuna/LimundoCash 45 din (na vece iznose vise )
mislim i da je post net 45 dinara (na vece iznose vise )
Kako u Posti 35 kada su meni uvek naplatili 45?
(22.11.2014, 14:25)Alanon202 Piše: [ -> ]Jel koristio neko možda ovu Telenor banku? Kakva je ona po pitanju dažbina?

Među korisnicima Telenor banke je besplatna. Još nisu otvoreni za pravna lica - tako da LimundoGrad nema račun kod njih.
E-banking, Raiffeisen, 15 uplata bez provizije, bez obzira na koji račun. Kad potrošite taj limit, brzo ga dopune.
Dovoljno za račune i umerenu kupovinu online, postoji i limit do koje cifre mesečno može da se potroši, zavisi
od tipa računa i mesečnih primanja. Ja imam stari osnovni paket, održavanje 150 din, svaki put u banci pokušavaju
da me ubede da pređem na neki koji je bolji i povoljniji i gde je sve nešto besplatno, ali se plaća barem duplo više mesečno, i ne isplati se, osim za one kojima trebaju keš krediti i ostali vidovi bankarskog ropstva.

Za uplate prodavcima ili e-banking ili direktno u banci na račun jer nema provizije, naplaćuju samo u nekim šlogiranim bankama. To važi samo za fizička lica, kod uplata na račune pravnih lica se naplaćuje provizija.
Za pomenute šlogirane, sitne i trange-frange banke koje imaju ekspoziture samo u Donjoj Gornjici, preko e-bankinga.

Za račune iz Poštanske štedionice možete direktno uplatiti u pošti bez provizije, tražite papirić za uplatu na račun PŠ.

One koji insistiraju samo na pouzeću i postnetu, gledam da izbegavam, kad mogu. Nekim kupcima to pak
najviše odgovara, ne smara im se sa uplatnicama i bankama.

Od kako je prošli cafe zatvoren, nije bilo mesta gde bi lepo bili objašnjeni na jednom mestu svi načini transfera novca
u Srbiji, pa se ljudi javljaju sa kojekakvim idejama, što iz neupućenosti, što iz zbunjenosti, a neki jer za njih pravila i norme ne važe. Zato i treba nakucati onaj podugački pamflet na kraju, koji se kači na svaku aukciju, koji su mnogi ismevali u prošloj reinkernaciji kafea, gde lepo objasniš ljudima šta i kako primaš uplate. Mnogi ne znaju za tu mogućnost da uplate direktno u banci bez provizije, zato to uvek stavljam u prilogu, mnogima to odgovara.

Limundo/Kupindo bi trebalo da uvede pod opcijom Plaćanje pre slanja, ako je izabrana, da se izabere i opcija plaćanje na bankovini račun ili postnet ili neki treći način.
@Vesic1

jeste 45 dinara i meni naplatili danas,mozda je ranije bilo 35 izvinjavam se na gresci
Da, ranije je u pošti provizija bila 35 dinara, sada je 45. Ako se uplaćuje suma veća od 4500, onda je provizija 1% od sume koja se uplaćuje.
Za mene je kao korisnika Banca Intese spas E-banking terminal koji imaju u nekim ekspoziturama. Uvek 0 dinara provizija. Smile
E-banking OTP Banka 15 din provizija.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14