Limundo Cafe

Puna Verzija: Placanje Visa ili Master karticama
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Dobar dan svima,
htela sam doplatit svoj Limundo racun, posto dosta putujem, zelela sam to online da obavim, ali na zalost je moguce samo ako neko ima dinarski racun.
U mom slucaju, imam samo devizni s kojem je povezana Visa kartica.
Zasto ne mogu online doplatit racun, kao na primer kada se doplacuje kredit za mobilni? Slicna online dopunama?

BitterLemon

Баш интересантно питање, први пут неко пита то, сва срећа па већ не постоје теме које се баве том тематиком.
Limundo za sada nije u mogućnosti da omogući online plaćanje sa deviznog računa i za sada je moguće jedino da uplatite putem e-dopune u Pošti ili putem opšte uplatnice u banci.
Na zalost to mi ne odgovara, ni da svaki put kada sam odsutna da nekog molim da ide do poste.
(13.06.2015, 14:41)marianna740126 Piše: [ -> ]Na zalost to mi ne odgovara, ni da svaki put kada sam odsutna da nekog molim da ide do poste.

Možete da koristite e-banking ili m-banking i time uštedite znatno vreme i imate iste ili znatno manje troškove (to zavisi od banke do banke kao i od uslova koje kao klijent imate u nekoj banci)
Да мало маштам, замислимо плаћање картицом на Лимунду?
Типа, ја уплатим картицом Лимунду, он то пребаци продавцу.
(16.11.2016, 20:40)Inspektor_Nagib Piše: [ -> ]Да мало маштам, замислимо плаћање картицом на Лимунду?
Типа, ја уплатим картицом Лимунду, он то пребаци продавцу.

LOL
Плаћање картицом би било скупље наравно, можда за 1 или 2%.
Али би повећало број продаја, рецимо неко ко тренутно нема новац на рачуну мора да чека плату или док оде у своју банку да уплати новац на рачун с ког плаћа ебанкингом, или до поште да уплати продавцу...

Дакле, једноставно, док обавиш једну куповину, картичним плаћањем би дотад купио трипут, какав би то био скок продаје и провизија... а онда Лимундо с неком банком договори наравно посебне услове за картице, не би добили услове као свака пиљара наравно, па ето и ту 0,5% или 0,3% од сваке трансакције... скривена додатна провизија... мљац...

Гле ово:
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/eko...rdi-dinara
(15.06.2015, 14:41)neponovljiva Piše: [ -> ]
(13.06.2015, 14:41)marianna740126 Piše: [ -> ]Na zalost to mi ne odgovara, ni da svaki put kada sam odsutna da nekog molim da ide do poste.

Možete da koristite e-banking ili m-banking i time uštedite znatno vreme i imate iste ili znatno manje troškove (to zavisi od banke do banke kao i od uslova koje kao klijent imate u nekoj banci)

i o ovome sam dao predlog LT da upiše iz kojoj je banci član bilo gde u vidnom polju, kao i ostali predlozi ovaj je pao u vodu