Limundo Cafe

Puna Verzija: Aplikacija za poruke
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Da li nekome ko ima instaliranu limundograd aplikaciju za poruke, izbacuje ova greška, a pritom kada se ulogujem na http://www.limundo.com na nalog ja vidim da je poruka poslata.

[Slika: pWmgOK.jpg]
Meni aplikacija ne radi
Za baguje kada selektujem puno poruka pa krasuje.

Moguće da mi je prikazivao istu gresku u nekome momentu.

Skidam vam kapu sto koristite aplikaciju, mene podseća na neku praistoriju i konfuzna mi tj nije mi pregledno i ti 'juzer frendli'.
Ja je instalirala tek juče. Ja odgovorim na poruku i izbaci greška, a ustvari ona poslata.
Polako, mozda vam bude lakse iz brouzera da saljete poruke.
(04.03.2017, 15:03)Gordanagoca854 Piše: [ -> ]Ja je instalirala tek juče. Ja odgovorim na poruku i izbaci greška, a ustvari ona poslata.

Hvala vam na prijavi, već je prosleđeno kolegama - javićemo vam kada budemo imali više informacija.
(07.03.2017, 12:38)fiorellino Piše: [ -> ]
(04.03.2017, 15:03)Gordanagoca854 Piše: [ -> ]Ja je instalirala tek juče. Ja odgovorim na poruku i izbaci greška, a ustvari ona poslata.

Hvala vam na prijavi, već je prosleđeno kolegama - javićemo vam kada budemo imali više informacija.

Ne bih bas da hejtujem, ali PROBLEM sa aplikaciom za poruke nemate od skoro nego od kada ste je plasirali na trziste.
(07.03.2017, 12:45)Branka030025 Piše: [ -> ]Ne bih bas da hejtujem, ali PROBLEM sa aplikaciom za poruke nemate od skoro nego od kada ste je plasirali na trziste.

Da stvarno.. LOL  LOL
Pošto je čak microsoft outlook lepši, deinstalirala sam ovu aplikaciju. Pogotovo Limundo lister koji mi ne dozvoljava da postavim aukciju koristeći druge opcije, među kojima nisu limundo cash i lično preuzimanje jer imam manje od 5 ocena od različitih kupaca, a ovo standardno mi postavlja bez problema. U limundo lister mogu samo lično preuzimanje, lično plaćanje i limundo cash; a kad standardno postavljam ne moram da naznačim te opcije, ali ipak naznačim i lično preuzimanje što odmah automatski označi i lično plaćanje.