Limundo Cafe

Puna Verzija: Ukinite slanje poruke "Proverite svoje zelje u stvarnosti"
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Predlazem da se ukine slanje poruke sa naslovom "Proverite svoje zelje u stvarnosti".
Ako sam nesto stavio u listu zelja, to ne znaci da cu to kupiti za 5 dana, ni za mesec dana, ni za godinu dana. To je stavljeno zbog toga da se ne mora posle traziti, a i da bi se pratilo ako prodavac slucajno smanji cenu.
Ja imam nekoliko stvari u listi zelja i ta poruka me non stop smara.
Ja imam zelju da kupim sve sto sam stavio u listu zelja ali cekam priliku kada budem imao novca za to ili kada budem hteo to da kupim.
Ili mi se sviđa tekst pa želim da ga koristim kad budem postavljala sličan predmet na prodaju.

No u poređenju s novopostavljenim banerima pretvaranje želja u stvarnost je benigna sitnuca i neka slobodno ostane, čak mi je drago da neko fanatički brine o ispunjenju mojih želja.
(26.03.2017 01:45)zex_91 Piše: [ -> ]Predlazem da se ukine slanje poruke sa naslovom "Proverite svoje zelje u stvarnosti".

ja ne dobijam takve poruke,
ni jednu nisam primio do sada a, imam listu zelja Hmm Hmm
Pridruyujem se zamolbi. Vavek mi bude pretuyno kad shvatim koliko nemam da bih kupio sve sto zelim. A to nije tako mnogo... :tuznichhh:
Podrzavam predlog.
Loš predlog, trebate da nam šaljete još više mailova....
(26.03.2017 01:45)zex_91 Piše: [ -> ]Predlazem da se ukine slanje poruke sa naslovom "Proverite svoje zelje u stvarnosti".
Ako sam nesto stavio u listu zelja, to ne znaci da cu to kupiti za 5 dana, ni za mesec dana, ni za godinu dana. To je stavljeno zbog toga da se ne mora posle traziti, a i da bi se pratilo ako prodavac slucajno smanji cenu.
Ja imam nekoliko stvari u listi zelja i ta poruka me non stop smara.
Ja imam zelju da kupim sve sto sam stavio u listu zelja ali cekam priliku kada budem imao novca za to ili kada budem hteo to da kupim.

Ja ovakvu poruku i tog teksta i tog naslova nikad dobila nisam, ni od koga.
Ukratko, nama kojima ste slali šaljite i nadalje, a ovima kojima niste ni ne morate.
Meni nemojte Smile
Ustvari, zasto ne stavite opciju "opt out" Wink