Limundo Cafe

Puna Verzija: Zanimljivi komentari ocena
Ovo je svedena verzija Limundo Cafe-a. Ovde se nalazi Limundo Cafe pun boja, lepote i radosti.
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
U ovoj temi možete pisati interesantne ocene koje ste dobili ili koje ste vildeli kod ostalih članova.  Smile
Pisali smo i o ASCII umetnosti u ocenama.

Evo nekoliko interesantnih primeta:
Citat:"Negativna ocena jer je kupac odustao od kupovine navodeci razlog da je bio pijan kada je licitirao."
Citat:"Sve bilo ok! Po dogovru! Žena mu je odlična riba!"
Citat:"Rokovi za lupoprodaju još nisu gotovi!"
Citat:"Njegovo ponasanje nije za negativnu ocenu nego za stub srama!"
Citat:"Sjajna saradnja, a meni noge mokre!"
Sjajni komentari Smile
Citat:Sve bilo ok! Po dogovru! Žena mu je odlična riba!

:rolf: :rolf: :rolf:
Jaoj, kad tumaram po Limundu, pa naidjem na kilometarske negativne ocene, valjda pre nije bio ogranicen broj karaktera, ljudi pisali romane, citave romane!
Da to je bilo pre nego smo ograničili broj komentara Smile Još ako su negativne, tu je bilo baš onako dugačkih i detaljnih ocena.
Izlicitirala,nece da kupi i ja dobijem negativnu!!? Verujem da ovakvo ponasanje vuce patoloske korene,preporuka je klinika "Laza Lazarevic",ostavi se Limunda stroko!!! I javi na telefon!

Pa kaze "Beba nija ispravna,pisao sam prodavcu nije odgovorio.Fuj.Devojcica od3,5 godina nija se obradovala neispravnoj bebi.Sramota da ne odgovaras, stidi se.Bez pozdrava. "
Ja sam dobio zanimljivu ocenu, koja je naravno ispravljena.

''PAZITE SE, PRODAVAC AKO NE POSTUJETE ROKOVE DACE VAM NEGATIVNE OCENE''
Nazalost ne mogu da se setim ocene u celosti, ali ovo je najbitniji deo ocene koju su mi izmenili kao sto rekoh.
Zamislite sto sam bezobrazan, dam negativnu posle 10 dana, nekom kome je rok za uplatu 5 dana, a koji nece ni da se javi. Big smile

Inace, ovo je se desilo cim sam ja kupcu izmenio ocenu u pozitivnu, jer smo kasnije postigli dogovor. Pitao sam ga kako ga nije sramota, posta sam ja ispao fer na kraju, on se sav cuio i rekao da je samo hteo da upozori ostale kupce da postuju rokove, nije imao losu nameru itd itd. Neverovatnih ljudi ima kod nas Smile
"AUuuu kakav je. Mali ima da se usere kad ga bude video. Zao mi da mu ga dam.Imam da snimim reakciju pa da okacim na youtube."

Big smile
Stanje cizmica i slike su se jasno videle , pa sta si ocekivao nove cizmice za 300din sutra cu da te nazovem da porazgovaramo malo
Negativna
(od prodavca) Telefoniranje

BitterLemon

[Slika: theforeigner.jpg]
[quote='BitterLemon' pid='2243' dateline='1417532674']
Својевремено сам лицитирао за неки телефон и победио сам, после минут стиже ми негативна оцена "нисам задовољан ценом" - наравно ЛТ је обрисао али је човек геније, поделио неколико таквих оцена одмах после завршетка његових аукција.
[ LOL LOL LOL
(02.12.2014, 17:08)the_quince Piše: [ -> ]
(02.12.2014, 17:04)BitterLemon Piše: [ -> ]Својевремено сам лицитирао за неки телефон и победио сам, после минут стиже ми негативна оцена "нисам задовољан ценом" - наравно ЛТ је обрисао али је човек геније, поделио неколико таквих оцена одмах после завршетка његових аукција.
[ LOL  LOL  LOL

Vrhunski Big smile LOL
Ovo je jedan vrlo bezobrazan komentar i prenosim ga u originalu

[Slika: ocena.png]
Danas slucajno naleteh na ovo, i stvarno ne razumem da neko moze to da uradi sem da je bas bas velika provizija u pitanju.
Pa kada je bilo ovo u Boljetinu, covek je narucio nesto od mene i dogovor je bilo da uplati posle slanja. Ja posaljem, i bas kada je trebao da uplati, dan pre toga poplave. Posle, kada se stisalo javio mi se i zamolio da vrati, ja sam mu rekao da zadrzi i proda ako moze,(a sigurno moze), vrednost je oko 1000din. Ja sam student, i znaci mi tih 1000din, ali nisam imao srca kada znam kako su prosli ti ljudi.

Tako da ne razumem ovo!

http://www.limundo.com/Clan/nebojsaplavsic87/Negativne
(03.12.2014, 20:48)Vesic1 Piše: [ -> ]Danas slucajno naleteh na ovo, i stvarno ne razumem da neko moze to da uradi sem da je bas bas velika provizija u pitanju.
Pa kada je bilo ovo u Boljetinu, covek je narucio nesto od mene i dogovor je bilo da uplati posle slanja. Ja posaljem, i bas kada je trebao da uplati, dan pre toga poplave. Posle, kada se stisalo javio mi se i zamolio da vrati, ja sam mu rekao da zadrzi i proda ako moze,(a sigurno moze), vrednost je oko 1000din. Ja sam student, i znaci mi tih 1000din, ali nisam imao srca kada znam kako su prosli ti ljudi.

Tako da ne razumem ovo!

http://www.limundo.com/Clan/nebojsaplavsic87/Negativne

ne verujem Dislike
Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16