Limundo Cafe
Pitanje - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (http://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (http://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Ideje i predlozi (http://cafe.limundo.com/forum-3.html)
+--- Tema: Pitanje (/thread-1119.html)

Stranice: 1 2

Pitanje - sdrII - 30.05.2019

Dešava mi se već drugi put, kada mi neko pošalje limundo poruku, ona se ne vidi u porukama, nego u moj dućan?
Da li bi neko mogao reći o čemu se radi?

RE: Pitanje - SmajliNS - 30.05.2019

da to je neka greska samo. i meni tako ali kad pritisnes ulazi u poruke itd tako da je problem samo da je taj crveni baloncic na pogresnom mestu.

RE: Pitanje - sdrII - 30.05.2019

Ma ja samo preko mobilnog pratim limundo, prodao neki telefon, pa cekao da mi covek potvrdi adresu za slanje, vidim nema, kad ono notifikacija na mom ducanu. Mozda bi limundo tim trebao vise paznje da obrati na preglednost, i da prilagode sajt za mobilne uredjaje. Ni neka aplikacija ne bi bila na odmet.

RE: Pitanje - dreamfreak84 - 31.05.2019

da, i mene to uzasno iritira.. par puta sam propustio licitacije jer mi je ono upozorenje o isteku stiglo ali ja nisam ni video jer mi je notifikacija pokazivala da imam nesto u mom ducanu...

RE: Pitanje - plavimorfo - 31.05.2019

@sdrII, SmajliNS i dreamfreak84
Hvala vam što ste nam javili, prosleđeno je kolegama.

RE: Pitanje - sdrII - 31.05.2019

@plavimorfo da li bi na kafeu mogao da se napravi deo koji bi se zvao Problemi u funkcionisanju, gde bi mi administraciji prijavljivali iste? Takva konkretna tema ne postoji, a problema u funkcionisanju je sve vise.
Takodje mislim da bi komunikacija trebala biti dvosmerna, pa bi mogli posle ispravke u istoj temi obavestiti nas clanove da je reseno ili je nemoguce resiti. U svakom slucaju dosta prijava se zavrsava sa "prosledjeno je kolegama". Mislim da je caffe dobra stvar, koja nikada nije popularizovana. Vecina nas nema vremena slati mail na spajalica... nego je npr. meni lakse da ostavim poruku na caffe-u, pogotovo sto onda vise nas opise konkretan problem.

RE: Pitanje - serjoza - 31.05.2019

(31.05.2019 14:51)sdrII Piše: @plavimorfo da li bi na kafeu mogao da se napravi deo koji bi se zvao Problemi u funkcionisanju, gde bi mi administraciji prijavljivali iste? Takva konkretna tema ne postoji, a problema u funkcionisanju je sve vise.
Takodje mislim da bi komunikacija trebala biti dvosmerna, pa bi mogli posle ispravke u istoj temi obavestiti nas clanove da je reseno ili je nemoguce resiti. U svakom slucaju dosta prijava se zavrsava sa "prosledjeno je kolegama". Mislim da je caffe dobra stvar, koja nikada nije popularizovana. Vecina nas nema vremena slati mail na spajalica... nego je npr. meni lakse da ostavim poruku na caffe-u, pogotovo sto onda vise nas opise konkretan problem.

E propustio sam kad si tako genijalno postavio temu "Pitanje", ali, brale, ovaj put si se naguzio na penal.
Valjanje Valjanje Valjanje
Da li bi ti odgovarale recimo ove teme - pazi slučajno se zovu baš kako si ti predložio:
http://cafe.limundo.com/thread-22.html?highlight=problem
http://cafe.limundo.com/thread-292.html?highlight=problem

Mislim kapiram da je Svemir počeo kad si ti rođen, ali ono - malo traži - ima gore desno lupa sa linkom pa ako ti nešto treba - bujrum - ništa ne košta.
Valjanje

Dobio si lajk za ovo. Mada nisam ja mislio na to ali nema veze. Drago mi je sto se veselis uz moje postove.

RE: Pitanje - serjoza - 31.05.2019

(31.05.2019 15:35)sdrII Piše: Dobio si lajk za ovo. Mada nisam ja mislio na to ali nema veze. Drago mi je sto se veselis uz moje postove.

Svaka čast – evo i tebi lajkić što si se poneo kao Momčina, a ne kao uvređena šiparica što 99 posto onih kojima slično spočitamo rade.
A da bih i ja tebi uveselio boravak evo kako to izgleda ovih četr-pet godina koliko se natežemo s upravom ko pijan s gaćama:
Imaš nekoliko nivoa prosleđivača: prosleđivač-pripravnik, junior prosleđivač, senior prosleđivač i prosleđivač-isleđivač koji u principu grdi korisnike što prijavljuju probleme koje ovi niži prosleđivači prosleđuju nadležnima ili objašnjava da to što se nama čini da je problem zapravo i nije nikakav problem nego to tako treba.
Predlozi koji se proslede budu rešeni u najkraćem roku – obično godinu dana ili ranije ako je baš hitno.
Tako da dobro došao u društvo prosleđenih predloga i čekanja mornara koji se jedrenjakom vraćaju iz dalekih krajeva. Big smile

Ma opusteno, nisam pronasao nista uvredljivo u tvom postu. Ovde me buni sto administracija vecinu problema prosledjuje negde, al odgovori retko stizu. Iz tvojih ranijih postova sam video da si saljivdzija, pa rekoh jeste trodupla tema, a ja se zapleo u postu objasnjavajuci, a objasnio nisam. U svakom slucaju nasmejao se i ja.
Kada bi administracija malo vise obratila paznju na zamerke ovde, limundo bi bio mnogo ozbiljniji. A mi smo ovde izmedju ostalog i da se salimo.

RE: Pitanje - dreamfreak84 - 01.06.2019

(31.05.2019 14:51)sdrII Piše: @plavimorfo da li bi na kafeu mogao da se napravi deo koji bi se zvao Problemi u funkcionisanju, gde bi mi administraciji prijavljivali iste? Takva konkretna tema ne postoji, a problema u funkcionisanju je sve vise.

Thumbs up Bravo Skace od srece Skace od srece

RE: Pitanje - sdrII - 21.06.2019

Poruke su onomad sredjene i to je sada ok, ali i dalje stoji nepreglednost na androidu. Malopre ocenjujem coveka, oznacim sve i napisem komentar i odem na oceni, kad ono nista se ne desava. Onda odem prema vrhu strane i vidim potvrdu ocene. Mislim da je veliki propust neprilagodjenost sajta androidu u 2019-oj godini.

RE: Pitanje - lemip - 21.06.2019

sdrll - Da li biste mogli da nam dostavite printscreen pomenute stranice? Svakako ću zabeležiti vašu sugestiju.

RE: Pitanje - LiMuBaj - 21.06.2019

ako ja mogu malo da pomognem . dijalog prozori izađu iz vidnog polja pa se skrolovanjem mora do njih ... isto se dešava kod aktiviranja predmeta ...

RE: Pitanje - lemip - 21.06.2019

Da, razumeo sam, hvala vam na pomoći, ali bi nam značilo zbog kolega iz IT-a da imamo primer. Smile