Limundo Cafe
Upoznajmo Cafe tim - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (http://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (http://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: O Cafe-u (http://cafe.limundo.com/forum-23.html)
+--- Tema: Upoznajmo Cafe tim (/thread-165.html)

Upoznajmo Cafe tim - sasacv68 - 07.12.2014

Cilj igre je da kroz zabavu upoznamo clanove Cafe tima - nase admine. Administrator gevara nam je vec poznat, a ko je to propustio, neka predhodno pogleda http://cafe.limundo.com/thread-36.html, kako je teklo pogadjanje za njega, kao i to gde je on na slici , kako ne bi bio ponovo oznacen.
(za one koje mrzi da listaju temu, gevara je oznacen na slici - strelicom)
Nickove  Cafe tima,  koje mozete zadati, ukoliko pobedite - mozete videti na http://cafe.limundo.com/showteam.php

Pravila su:
- nakon necijeg pokusaja, sacekajte da neko od admina kaze da li je pogodak ili ne, pa tek onda pokusajte i sami,
- oznacite na slici  ili u komentaru recima nedvosmisleno opisete samo jednu osobu, za koju mislite da je resenje,
- pobednik je onaj koji pogodi zadatak - a to potvrdjuje neko od admina,
- pobednik dobije +2 na rejtingu od admina i postavlja sledeci zadatak,
- onaj ko postavi zadatak nema pravo pogadjanja u tom krugu,
- u krugu imate pravo na samo jedan pokusaj,
izmena pravila vazi od 12.12.2014 u 08:00
- u krugu: 1 Limundovac  - 1 pokusaj  - u toku 1 Cafe dana,
- dan u Cafeu, u ovoj igrici pocinje u 08:00 – naravno uz prvu kaficu   :kafa:   :)

Dakle ko je na slici Dudadunja

[Slika: icjln9.png]
dodato 30.12.2014 - a ovo je fotka sa nick-ovima (nakon kraja prvog dela igre)
[Slika: 2l9ib1t.jpg]
dodato 14,03,2015
Na ovom linku: http://www.limundograd.com/Tim - imate fotke sa realnim imenima/funkcijama u Limundo timu.

RE: Upoznajmo Cafe tim - Olja.Olja - 07.12.2014

Sedi pored Gevare, sa njegove desne strane. Ima dugu kosu. I smesi se. :)

A jel administratori ovo odobravaju? :)

RE: Upoznajmo Cafe tim - sasacv68 - 07.12.2014

(07.12.2014 01:30)Olja.Olja Piše: Sedi pored Gevare, sa njegove desne strane. Ima dugu kosu. I smesi se. :)

A jel administratori ovo odobravaju? :)

Samo radi potpune preciznosti definisite: da li mislite: sedi na podu ili naslonjena na sto - ili kazite sta nosi od garderobe - posto ima vise osoba ?

Naravno da je odobreno !

RE: Upoznajmo Cafe tim - Olja.Olja - 07.12.2014

Sedi, prekrstila nogice.

Plava kosulja, farmerice. Nosi naocare.

Ima lepe zube.

:hmm:

RE: Upoznajmo Cafe tim - serjoza - 07.12.2014

A ko bi dočekao odgovor jeste ili nije.
Kuku i lele - kakva balavurdija ocenjuje da l' je prigovor opravdan i da li je ocena valjana. Ja očekivao neke sede glave - veće mudraca u togama i mantijama, kad ono - omladina u cvetu mladosti.  :bravo:  :lol:
A DUDADUNJA je bez sumnje i ko drukčije kaže... (da ste stariji znali biste nastavak  :lol:  )
Madam(oazel?) koja stoji, treće žensko čeljade s leve strane, bela košulja, farmerke. Ili nasmejana koja sedi u sredini, ima bordo čizme i belu košulju i farmerke (po mom mišljenju DudaDunja obavezno mora da ima belu košulju i farmerke - ne znam tačno zašto.) I ako sam pogodio da li bih mogao ove poene da stavim na aukciju na Limundo jer meni samo sakupljaju prašinu po kući - nekorišćeni - stanje kao na fotografijama, ne šaljem pouzećem članovima sa manje od 10 pozitivnih.  :lol:

RE: Upoznajmo Cafe tim - Ssvettlana - 07.12.2014

(07.12.2014 02:22)serjoza Piše: A ko bi dočekao odgovor jeste ili nije.
Kuku i lele - kakva balavurdija ocenjuje da l' je prigovor opravdan i da li je ocena valjana. Ja očekivao neke sede glave - veće mudraca u togama i mantijama, kad ono - omladina u cvetu mladosti.  :bravo:  :lol:
A DUDADUNJA je bez sumnje i ko drukčije kaže... (da ste stariji znali biste nastavak  :lol:  )
Madam(oazel?) koja stoji, treće žensko čeljade s leve strane, bela košulja, farmerke. Ili nasmejana koja sedi u sredini, ima bordo čizme i belu košulju i farmerke (po mom mišljenju DudaDunja obavezno mora da ima belu košulju i farmerke - ne znam tačno zašto.) I ako sam pogodio da li bih mogao ove poene da stavim na aukciju na Limundo jer meni samo sakupljaju prašinu po kući - nekorišćeni - stanje kao na fotografijama, ne šaljem pouzećem članovima sa manje od 10 pozitivnih.  :lol:

- nakon necijeg pokusaja, sacekajte da neko od admina kaze da li je pogodak ili ne, pa tek onda pokusajte i sami :pravila:

RE: Upoznajmo Cafe tim - gevara - 07.12.2014

Olja.Olja niste pogodili :)
Čini mi se da neko ovde još ne zna ni ko je Gevara :lol:

(07.12.2014 03:28)Ssvettlana Piše:
Madam(oazel?) koja stoji, treće žensko čeljade s leve strane, bela košulja, farmerke. Ili  nasmejana koja sedi u sredini, ima bordo čizme i belu košulju i farmerke (po mom mišljenju DudaDunja obavezno mora da ima belu košulju i farmerke - ne znam tačno zašto.) I ako sam pogodio da li bih mogao ove poene da stavim na aukciju na Limundo jer meni samo sakupljaju prašinu po kući - nekorišćeni - stanje kao na fotografijama, ne šaljem pouzećem članovima sa manje od 10 pozitivnih.  :lol:

- nakon necijeg pokusaja, sacekajte da neko od admina kaze da li je pogodak ili ne, pa tek onda pokusajte i sami    :pravila:

:bravo:  Ssvettlana, hvala na podrsci, nigde ne zurimo, ne bi bilo interesantno da odmah oznacimo sve koji su na slici - neko bi svakako pogodio :nene: !

Osim toga  u postu su opisane dve osobe, a pravilo je:
- oznacite a na slici ili u komentaru recima nedvosmisleno opisete samo jednu osobu, za koju mislite da je resenje

ali,  :bravo: serjoza na nadahnutom komentaru, pohvale za Cafe tim su dozvoljene :lol:

RE: Upoznajmo Cafe tim - gunner14 - 07.12.2014

Vaše mišljenje se ispostavilo kao dobro. :) Dudadunja zaista nosi belu košulju i farmerke.  :bravo:
Pogodili ste iz drugog pokušaja, Dudadunja sedi u sredini i pored bele košulje i farmerki, nosi i bordo čizme.
Čestitam  :bravo:  :bravo:  :bravo:

serjoza, sada je na vama da odredite novi zadatak  :hmm:

NAPOMENA: Zamolio bih članove koji budu pogađali da precizno navedu samo jednu osobu, i da sačekaju odgovor admina pre novog pokušaja. Hvala. :)

[Slika: 1gspkh.jpg]

RE: Upoznajmo Cafe tim - serjoza - 07.12.2014

Prvo, izvinjavam se članu sasacv68 – izbegavam da brljam po forumu i ne poštujem pravila (da sačekamo odgovor), ali bio je to nalet inspiracije.  :)
Pogodio? Jeeeee! Ali mislim da bi bilo fer da dobijem samo jedan rejting jer sam ipak rekao dve osobe. I to ne pokušavajte kod kuće – ja sam „trenirani amater“.  :rolf:
Neka bude, neka bude... pa evo – gunner14.
Dakle KO JE NA SLICI gunner14?
A je l’ može sad rejting da se prebaci na Limundo?  :rolf:  Šaaala, šala.

(07.12.2014 09:56)serjoza Piše: Prvo, izvinjavam se članu sasacv68 – izbegavam da brljam po forumu i ne poštujem pravila (da sačekamo odgovor), ali bio je to nalet inspiracije.  :)
Pogodio? Jeeeee! Ali mislim da bi bilo fer da dobijem samo jedan rejting jer sam ipak rekao dve osobe. I to ne pokušavajte kod kuće – ja sam „trenirani amater“.  :rolf:
Neka bude, neka bude... pa evo – gunner14.
Dakle KO JE NA SLICI gunner14?
A je l’ može sad rejting da se prebaci na Limundo?  :rolf:  Šaaala, šala.

Oprosteno :bravo: , eto imate i od mene +1 zbog korektnosti i naleta inspiracije.

Da pokusam ja, sada imam pravo da pogadjam, a serjoza nema  :hihi: :

Da nije mozda muskarac sa bradom - skroz levo na slici ?

sasacv68 - niste pogodili.

Čekamo dalje :grickalice:

RE: Upoznajmo Cafe tim - ljubisa.va - 07.12.2014

gunner14 je:

.... zadnji red, stoji, u sivoj dukserici sa belim horizontalnim prugama.

(07.12.2014 11:07)ljubisa.va Piše: gunner14 je:

.... zadnji red, stoji, u sivoj dukserici sa belim horizontalnim prugama.

Ljubiša, ni vi niste uspeli da pogodite ko sam ja na slici. :cool:

(07.12.2014 11:21)BitterLemon Piše: Један од ове двојице у доњем десном углу(седе), ајде нек буде овај у зеленом дуксу.

Neće biti :nene: :)