Limundo Cafe
Hvala ti, Limundo! - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (http://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (http://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Zanimljivosti (http://cafe.limundo.com/forum-4.html)
+--- Tema: Hvala ti, Limundo! (/thread-962.html)

Stranice: 1 2

Hvala ti, Limundo! - ukulele89 - 20.10.2017

Dragi Limundo,

Bio sam član ove zajednice tri godine, došao sam do 2000 pozitivnih ocena. Bavio sam se trgovinom, živeo sam od toga, nije mi bilo loše, a verovatno ni tebi. Onda, dođe taj dan, kada si mi suspendovao nalog u sred radne nedelje. Ne samo meni, nego svim članovima moje porodice, onako, po Dušanovom zakoniku, ili zakoniku Severne Koreje, kako god. Svi su krivi, koji su u bilo kakvoj vezi sa okrivljenim. Osećao sam se kao da kada prelaziš ulicu, zdrav, bezbrižan, veseo i srećan i onda te iznenada pokupi auto... Džaba opravdanja, objašnjavanja ne vrede, nalog je suspendovan bez objašnjenja i gotovo.

Ubrzo, našao sam način da radim pod drugim imenom, i na drugi način ali mi se brzo sve to smučilo, spakovao sam kofer i otišao pre tri godine u inostranstvo gde sada imam solidan posao, solidna primanja što nikada ne bih imao da mi nisi brutalno i neopravdano zatvorio nalog, taman kada sam razvio svoju malu internet trgovinu kojom su svi bili zadovoljni, dragi Limundo!

Pre nekoliko dana setih se ove zgode i Tebe, te odoh na sajt i iznenadio sam se da sve ono protiv čega si bio pre nekoliko godina, sada je normalna opcija (kupi odmah, zaštitna cena...)

Sve u svemu, da ne bi Tebe, sada bih bio sitni trgovčić koji se svakog dana plaši da ne napravi nekakvu grešku koja će koliko sutra postati pravilo.

Pozdravljam te i živ mi bio!

RE: Hvala ti, Limundo! - LiMuBaj - 20.10.2017

drugar zaštitna ili rezervna cena ne postoji još uvek , kako ste koristili kupi odmah ako to nije postojalo Smile

da vi niste koristili veštačko nuđenje sa naloga članova vaše porodice možda Smile ?

RE: Hvala ti, Limundo! - magruba - 20.10.2017

(20.10.2017 18:19)ukulele89 Piše: Dragi Limundo,

Bio sam član ove zajednice tri godine, došao sam do 2000 pozitivnih ocena. Bavio sam se trgovinom, živeo sam od toga, nije mi bilo loše, a verovatno ni tebi. Onda, dođe taj dan, kada si mi suspendovao nalog u sred radne nedelje. Ne samo meni, nego svim članovima moje porodice, onako, po Dušanovom zakoniku, ili zakoniku Severne Koreje, kako god. Svi su krivi, koji su u bilo kakvoj vezi sa okrivljenim. Osećao sam se kao da kada prelaziš ulicu, zdrav, bezbrižan, veseo i srećan i onda te iznenada pokupi auto... Džaba opravdanja, objašnjavanja ne vrede, nalog je suspendovan bez objašnjenja i gotovo....

.....Pozdravljam te i živ mi bio!

evo kanula mi suza Cry

RE: Hvala ti, Limundo! - 1halogen - 21.10.2017

(20.10.2017 18:25)LiMuBaj Piše: da vi niste koristili veštačko nuđenje sa naloga članova vaše porodice možda Smile ?
Usro bi se kad ne bi pomenuo veštačko nuđenje i nepoznatom čoveku prozivao porodicu...ccc...

RE: Hvala ti, Limundo! - LiMuBaj - 21.10.2017

(21.10.2017 09:33)1halogen Piše:
(20.10.2017 18:25)LiMuBaj Piše: da vi niste koristili veštačko nuđenje sa naloga članova vaše porodice možda Smile ?
Usro bi se kad ne bi pomenuo veštačko nuđenje i nepoznatom čoveku prozivao porodicu...ccc...

ne gospodin je sam pomenuo da mu je iz čista mira ugašen nalog njemu i njegovoj porodici svim članovima , a on samo koristio opcije koje tad nisu ni postojale Pravi se lud a ja ga pitam da ta opcija nije slučajno VN !

(21.10.2017 10:02)LiMuBaj Piše:
(21.10.2017 09:33)1halogen Piše:

ne gospodin je sam pomenuo da mu je iz čista mira ugašen nalog njemu i njegovoj porodici svim članovima , a on samo koristio opcije koje tad nisu ni postojale Pravi se lud a ja ga pitam da ta opcija nije slučajno VN !
Ni prvi ni zadnji put da Limundo bez razloga žrtvuje nekoga (kao što neke druge favorizuje i dopušta kršenje pravila). Od Limunda žive horde veštačkih ponuđača...

nije nego ranije su po kratkom postupku izbacivali napolje kao "preki sud" a sad ide prvo opominjanje "10" puta i edukacija sankcionisanje itd... a možda i gledaju malo kroz prste ko zna, ali da nije ok od kupaca krasti pare sa VN nije !!!

Nije, ali ako to radi nekažnjeno Pera, može i Vasa...

sve bi ja to pohapsio i deportovao u inostranstvo Big smile

šalu na stranu svi koji su koristili VN i i zbog toga izbačeni sa sajta su po meni sami krivi za svoju sudbinu...

Za postavljača ove teme nemaš nikakvih dokaza o istom, lupetaš.

pa nisam ja ništa ni rekao samo sam pitao jel jeste koristio ili nije možda al nema odgovora...

Ne zaslužuješ odgovor. Sumnjičiš, optužuješ, skačeš u odbranu Velikog Gazde...Ne ne

(21.10.2017 10:31)LiMuBaj Piše: šalu na stranu svi koji su koristili VN i i zbog toga izbačeni sa sajta su po meni sami krivi za svoju sudbinu...
Usput, šta je s onima koji koriste VN i zbog toga NISU izbačeni sa sajta? Ko njih čuva, bog?

RE: Hvala ti, Limundo! - magruba - 21.10.2017

ako mogu pera i vasa zasto nebi mogao mita? Big smile Plazimir 2

Jašta, svi smo mi Limundo...Smile

RE: Hvala ti, Limundo! - zex_91 - 21.10.2017

I ja bi ovim putem hteo da se zahvalim limundu sto postoji i sto sam preko limunda uspeo prodati neke stvari za koje sam mislio da ce zavrsiti u kanti. Thumbs up