Limundo Cafe
Obrnuti intevju - pitanja za blog post - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (http://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Zajednica (http://cafe.limundo.com/forum-18.html)
+--- Forum: Druženje, i samo druženje (http://cafe.limundo.com/forum-19.html)
+--- Tema: Obrnuti intevju - pitanja za blog post (/thread-981.html)

Stranice: 1 2 3

Obrnuti intevju - pitanja za blog post - Alduin - 13.12.2017

Jelka Planiramo da pred praznike, kao i svake godine, objavimo blog post sa čestitkicom pa sam došla na ideju da bi mogli da uradimo jedan obrnuti interjvu tom prilikom, odnosno da Limundovci nama postavljaju pitanja, a Cafe je idealno mesto za tako nešto. Jelka

Par smernica:
- na pitanja će odgovarati svi iz LimundoTima (svako će izvući po jedno), te je potrebno da ona budu nešto opštija a kako bi bilo ko mogao na isto da odgovori
- pošto će post biti objavljen pred praznike, poželjno je da budu pitanja gde bi se kroz odgovore mogli zabaviti

Unapred hvala na učešću, nadam se da će biti interesantno  Smile

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - LiMuBaj - 13.12.2017

o čemu trebaju da budu pitanja u vezi limunda , pravilnika ili neka šaljiva tipa " ako bi birali sa kojim članom cafe-a bi išli na piće ? ... " Smile

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - Alduin - 13.12.2017

Može svakako nešto u vezi Limunda ali i šaljiva pitanja, al ako je oko Limunda da ne bude nešto tipa "Dobio sam negativnu 1995. godine što mi nije poništena" i onda pitanje izvuče naš dizajner, nego nešto laganije.

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - Branka030025 - 13.12.2017

Da li vas sefata* tera da nosite gaće ili bokserice sa Limundo logom na poslu? LOL

Kada zabrljate* gde stoji taj kukurz za klečanje? Na sred kancelarije da bidnete u centru pažnje ili u ladnom hodniku? LOL

Koja vas je promena na Limundu u 2017toj najviše namučila i/ili smučila? LOL

Ja: Može? Big smile
Alduin : Može.
Ja: Odlično, hvala što ste podigli kredit kod mene. Big smile

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - serjoza - 13.12.2017

moje pitanje za random člana LT-a

" Najzanimljivija situacija u 2017 godini i koju bih novinu u LimundoGradu želeo/a da vidim u 2018 godini ? "

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - Branka030025 - 13.12.2017

(13.12.2017 16:41)LiMuBaj Piše: moje pitanje za random člana LT-a

" Najzanimljivija situacija u 2017 godini i koju bih novinu u LimundoGradu želeo/a da vidim u 2018 godini ? "

I onda neko veoma ozbiljno odgovori:
Dan kada Limeni nije postovao nista duži vremenski period, onih dva sata mira i tišine. LOL LOL LOL

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - SmajliNS - 13.12.2017

Jel zaposljavate mozda? Ja imam isto 113 jpo kao i vi Smile

Jel vam dizajner ima minimum 18 godina? LOL

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - anjazoidberg - 13.12.2017

Moje pitanje je da li smatrate da je Alduin najbolji admin ikada i zašto se slažete sa tim

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - jugana - 13.12.2017

Alduin? Da li je to trik-pitanje tvog alter-ega ili sam nesto pobrkala? LOL
'El pitanje upuceno nama, ili je fora za kviz? Evo da pokvarim - ili dam sugestiju Wink : Mislim da je Alduin best admin ever Thumbs up Bravo Big smile

svaka ženska koja je volela da igra Skyrim i Fallout zaslužuje Thumbs up i Poljubac i cvece Wink

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - serjoza - 14.12.2017

(13.12.2017 19:20)anjazoidberg Piše: Moje pitanje je da li smatrate da je Alduin najbolji admin ikada i zašto se slažete sa tim

Ja se slažem s tim, ali najbolji admin do sad je fioellino. Tačnije rekao bih da Alduin i fiorellino dele prvo mesto kao što munja i grom  čine grmljavinu.
U tom smislu i jedno pitanje:
Da li je fiorellino po kazni zadužena za komunikaciju sa kafedžijama ili je reč o volontiranju. I u oba slučaja  - ima li beneficirani radni staž i neograničen pristup čokoladnim i/ili alkoholnim proizvodima na račun firme.

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - Branka030025 - 14.12.2017

Nije uopsteno!
Randum je izvlacenje pitanja, pa da li citate!

Još je spomenula da će i dizajner odgovrati na pitanja, kako se ne uhvatiste za taj pojam i aktelno sminjaknje dugmića?

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - Alduin - 14.12.2017

Odosmo svi u offtopic, mislim i na mene, a fiorellino je i urednica bloga, banovaće me ako ovako nastavimo Smile Samo da nampomenem da bi pitanja trebala da budu gotova naaaajkasnije do sledećeg četvrtka kako bi blog post na vreme bio spreman. Trebalo bi do tada da imamo tridesetak pitanja.

RE: Obrnuti intevju - pitanja za blog post - Branka030025 - 14.12.2017

Imam ja jedno pitanje.
Da li si postavila pitanje o sebi? Sa svog private o adminskom nalogi?