Limundo Cafe
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (http://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (http://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Kupovina (http://cafe.limundo.com/forum-8.html)
+--- Tema: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! (/thread-982.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - Branka030025 - 18.12.2017

Ako ovako nastavi da pada, do sutra u ovo doba je potroseno

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - LiMuBaj - 18.12.2017

(18.12.2017 20:41)vzivkovic Piše: A ja ocu da kupujem a ne daju mi

najbolje pišite njima http://www.limundo.com/Kontakt?utm_source=Pomoc_Header

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - mldntnskvc - 18.12.2017

(18.12.2017 20:39)fox_87 Piše: Preostali iznos za popuste: 241.958 din, aj da vidimo koliko ce ovo da nam potraje, posto sam ja prognozirao 5 dana akcije. Koliko ja vidim posmatracima 30% i dalje nista ne znaci, i dalje posmatraju,nista mi ne kupuju

Gde si ovo video? Ako je ovo tacno, "ajmo ljudi spavati". 
Sta su mislili da ce sa par 1000e da izguraju do marta? Pa ovo ce da traje maksimalno jos 2 dana. A ja mislio toliko da sacekam da vidim kako ovo funkcionise i da osposobim kartice.   Facepalm
Posto od toga nista, jel mogu da koristim karticu ukucana (roditelja)? I da kupim par sitnica, posto od kamiona i avion izgleda nista.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - SmajliNS - 18.12.2017

Da naravno. mozete ciju hocete karticu da koristite, samo da ta osoba zna za to Smile

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - fanfon - 18.12.2017

Kupac je kupio od mene predmet na kupindu i pri potvrdi transakcije javilo je da je "zbog velikog broja neuspelih pokusaja" placanje onemoguceno u sledeca 24h. Pa ovo sredstava sto ima ce biti potroseno za sat vremena. Skinulo mi je 1900 dinara provizije, a kupac ne zeli da plati tu cenu bez 30% popusta koji nije dobio. Novac mu je jos uvek na racunu. I sta sad? Jel treba da mu dajem negativnu da bi vratio nemalih 2000 dinara za proviziju, a nista nije kriv? Ovo je jako traljavo odradjena akcija

mozda karticom koju ima nije moguce placanje? Hmm

Tvrdi da redovno placa s njom preko interneta. Od kupovine preko domacih sajtova pa do kupovine iz inostranstva

onda mora sa bankom da vidi o cemu se radi...

Mislim da to nema veze sa bankom vec do loseg softverskog resenja. Visa kartice koje ne mogu da placaju ne bi smele ni da povuku sredstva tj. trebalo bi da ih odbije. Kartica koja nazad ima trocifren kod za placanje bi morala proci.

ok, to je moguce. ne razumem se toliko... znam da je i onaj obamaker u americi uradjen kao sve super prijavljujte se na netu a onda se sajt totalno blokirao danima LOL mozda je i ovde tako nesto slucaj Smile

Au, kako ce ovde neki da izvise. Licitovali neke predmete (mobilne)  po 20-30.000+ za 3-4 dana a dotad ce akcija da se prekine pa ce platiti puni iznos.  Hmm

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - fox_87 - 18.12.2017

Preostali iznos za popuste: 197.672 , lol , necemo docekati sutra

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - jugana - 18.12.2017

Izgleda da ce tako biti Big smile A ono "zbog neuspelih pokusaja" obicno znaci da si nekoliko puta ukucao brojeve s greskom Wink

Heheh, kupio predmet juce a sad tek aktivirao karticu i ne mogu da ostvarim popust, tj uopste da platim sa njom.

Ah nasao sam, preko poruke moze. Nij moglo direktnim klikom na dugme LC.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - jugana - 18.12.2017

Zasto?