Limundo Cafe
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (http://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (http://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Kupovina (http://cafe.limundo.com/forum-8.html)
+--- Tema: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! (/thread-982.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - nesa-s - 19.12.2017

Ti mora da si nov na Limundu.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - toom - 19.12.2017

LJUDI MOJI, JE LI TO MOGUĆE !!!

Sinoć izlicitiram predmet i ponudim najveću moguću cenu sa namerom da ga kupim uplatom preko Viza kartice i tako ostvarim popust na kupovinu.
Krenem u proces plaćanja, izlicitirana cena umanjena za 30%, međutim dobijem odgovor da nemam dovoljno sredstava na kartici.
Istu danas dopunim u banci (čekao sat vremena).
Malopre krenem da završim proceduru kupovine kada vidim da nema umanjenja cene od 30%.
Uđem ovde na forum i imam sta da vidim.. Kraj akcije! THE END

Jadni prodavci,
Jadni kupci,
Zbog koga/čega se Limundovci maltretiraju

NO COMMENT

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - SmajliNS - 19.12.2017

Gadna situacija... Trebali ste prvo proveriti ovde da li jos traje akcija... Mozete pisati limundu da poniste kupovinu. Javili su da je moguce ko zeli a da je kupio sa LC zbog popusta. I onda kad poniste, vratice vam pare na racun.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - fiorellino - 20.12.2017

(19.12.2017 18:41)Joja989 Piše: "Zdravo Joja989,

sve je prošlo kako treba za predmet(e):
.....
Limundo uplaćuje ukupnu sumu od ... din. na vaš račun 160-....
(napomena: isplate se vrše isključivo radnim danima)
Hvala na korišćenju Limundo Cash sistema."

Ovo je poruka koja je stigla danas u 11:29h, do ovog trenutka novac i dalje nije uplaćen!!!

Račun mi je u Banka Intesi kao i Limundu, proces transfera novca ne bi trebao da traje duže od 15 minuta!!!

Da li neko zna šta se dešava???

Isplate sa Limundo Cash računa se vrše svakog radnog dana u 11h za Intezine korisnike, tako da bi trebalo da Vam je novac danas prosleđen.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - bongo61 - 20.12.2017

И ја сам излицитирао јуче на 320,00. Са умањењем -30%, израчунам да треба да платим 224,00 дин. Кад сам то покушао преко мог лимундо рачуна и виса картице, траже ми 320,00+59,00 (провизија?)= 379,00 дин!!!
Покушао сам да позовем телефоном лимундо помоћ (раде од 11:00): кућним - никакав сигнал, ни да "бекне"; позовем мобилним: исто, само ми скида кредит (минути кренули...). На мејл нисам добио одговор
Па се питам: Ко је овде луд?

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - TOB6718 - 20.12.2017

(20.12.2017 13:32)fiorellino Piše: Isplate sa Limundo Cash računa se vrše svakog radnog dana u 11h za Intezine korisnike, tako da bi trebalo da Vam je novac danas prosleđen.

pisao sam ranije o problemu sa kojim sam se susreo - blokirana transakcija zbog zloupotrebe... kontaktirao sam Tim i objasnio da nije, prihvatili su pojasnjenje, odblokirali nalog.
E sada, uplata je prosla pre ponistavanja kupovine (sve se odigrava u nedelju).
L.Tim kaze da se novac vraca posle jednog radnog dana...
S obzirom na to da kazete da se u 11h vrse isplate, znaci proslo je 3 ukupno... Ako ste upuceni, da li znate kada bi trebalo da mi se vrate novci? (pare cu definitvno cekati jos i do sutra, a mozda i poruku L.Tima koji odgovara jednom dnevno)

(20.12.2017 13:53)bongo61 Piše: И ја сам излицитирао јуче на 320,00. Са умањењем -30%, израчунам да треба да платим 224,00 дин. Кад сам то покушао преко  мог лимундо рачуна и виса картице, траже ми 320,00+59,00 (провизија?)= 379,00 дин!!!
Покушао сам да позовем телефоном лимундо помоћ (раде од 11:00): кућним - никакав сигнал, ни да "бекне"; позовем мобилним: исто, само ми скида кредит (минути кренули...). На мејл нисам добио одговор

kada kliknes "nastavi", pre konacne potvrde, izbacivalo je sumu sa popustom.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - SmajliNS - 20.12.2017

Bongo61 akcija se zavrsila u ponedeljak uvece tako da ono sto ste juce izlicitirali placate po punoj ceni. A onih 59 din je provizija Vise koja se skida za placanje.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - jugana - 20.12.2017

(20.12.2017 13:53)bongo61 Piše: И ја сам излицитирао јуче на 320,00. Са умањењем -30%, израчунам да треба да платим 224,00 дин. Кад сам то покушао преко  мог лимундо рачуна и виса картице, траже ми 320,00+59,00 (провизија?)= 379,00 дин!!!

Procitaj sta je na prethodnoj stranici ove teme napisala Fiorellino Smile Post koji pocinje sa "SVI" da se ne vracam po citat Smile

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - Cholo - 20.12.2017

Znate li anegdotu o jahacu, magarcu i sargarepi na stapu.
Ova akcija je sargarepa, jahac znamo ko je, ali...ko je magarac?

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - serjoza - 20.12.2017

(20.12.2017 19:53)Cholo Piše: Znate li anegdotu o jahacu, magarcu i sargarepi na stapu.
Ova akcija je sargarepa, jahac znamo ko je, ali...ko je magarac?

Magarac je živo biće koje je nepismeno i tvrdoglavo srlja za šargarepom.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - yap - 21.12.2017

Da ne ispadne da samo kudimo.... Ja bih se zahvalio svima koji su omogućili ovu akciju jer sam uspeo da realizujem dve kupovine i fino “uštedeo”!
Kod druge kupovine sam imao problem kod “blokade” kartice ali je to brzo rešeno. Kako god, ja sam veoma zadovoljan ishodom. Hvala još jednom!

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - serjoza - 02.02.2018

Da li neko iz Limundo grada može sa sigurnošću da nam kaže da li se sa inostranim Visa karticama može plaćati Limundo keš transakcija i da li će i tim inostrancima biti obračunat popust - u slučaju da se ponovi ovako neka situacija sa popustima? Pravi se lud

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - alexvuk - 02.02.2018

(02.02.2018 15:26)serjoza Piše: Da li neko iz Limundo grada može sa sigurnošću da nam kaže da li se sa inostranim Visa karticama može plaćati Limundo keš transakcija i da li će i tim inostrancima biti obračunat popust - u slučaju da se ponovi ovako neka situacija sa popustima?  Pravi se lud

Hehe..divno pitanje LOL

E a prošli put, onaj moj kupac nekako uplati i poštarinu. A transakcija nekako ode automatski u završeno, i meni stignu pare, a mislim da još nisam bio ni poslao predmet a kamoli da mu je stigao. Sreća njegova što sam ja pošten, pa sam mu to i poslao, stiglo, dobio i ocenu, nego ako se nađe neko nepošten ovog puta u sličnoj situaciji...ne znam šta će biti Angel

Znam da je off, ali nije baš nevažno.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - milan-lt - 02.02.2018

Hoće ako slučajno ponovimo neku ovaku akciju baš sa Vizom.  Pravi se lud

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - milan-lt - 02.02.2018

Aleks hajde molim te pošalji ID transakcije ako se sećaš koji predmet je bio u pitanju da proverimo.