Limundo Cafe
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - Verzija za štampu

+- Limundo Cafe (http://cafe.limundo.com)
+-- Forum: Limundo (http://cafe.limundo.com/forum-1.html)
+--- Forum: Kupovina (http://cafe.limundo.com/forum-8.html)
+--- Tema: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! (/thread-982.html)

Stranice: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - Branka030025 - 15.12.2017

Znaci za sada 100% znamo

Kupac ostvaruje 30% popusta ako plati VISOM opciju LC od sutra (ili ti od navedenog datuma)
Popust koji daje VISA može se iskoristi JEDNOM kod JEDNOG prodavca.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - serjoza - 15.12.2017

(15.12.2017 01:24)Branka030025 Piše: Znaci za sada 100% znamo

Kupac ostvaruje 30% popusta ako plati VISOM opciju LC od sutra (ili ti od navedenog datuma)

Brava, bambina!
Baš tako - TO znamo, ostalo su nagađanja.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - gibica - 15.12.2017

(15.12.2017 01:21)serjoza Piše:
(15.12.2017 01:16)gibica Piše:
(15.12.2017 00:59)serjoza Piše:
(15.12.2017 00:50)zex_91 Piše: Znam da moze ali u ovom slucaju se moze kupiti samo jedan predmet od jednog clana uz popust.
Ako zelis da kupis vise predmeta od jednog clana i da ostvaris taj popust, onda moras da ga kontaktiras i da te sve predmete koje zelis spoji u jednu ponudu kako bi se popust ostvario.
Na to sam mislio, inace znam da moze vise predmeta sa se placa preko LC-a.

Odakle ti ovo boldovano? Ko ti je to rekao? Piše li negde?

Pise negde na tvojoj temi, mrzi me sada da trazim, ali ti bi to trebalo bolje da znas, ipak je tvoja tema.  Rukovanje

Mrzi te da tražiš? A ne mrzi te da tvrdiš?
Koja MOJA tema? Gde piše?
Ljudi, širite dezinformacije.  Facepalm

Pa da, mrzi me da trazim, dovoljno je sto sam jednom procitao, a posto to pise u tvojoj temi, onda mora da je tacno.  Hmm

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - zex_91 - 15.12.2017

(15.12.2017 00:50)zex_91 Piše: Znam da moze ali u ovom slucaju se moze kupiti samo jedan predmet od jednog clana uz popust.
Ako zelis da kupis vise predmeta od jednog clana i da ostvaris taj popust, onda moras da ga kontaktiras i da te sve predmete koje zelis spoji u jednu ponudu kako bi se popust ostvario.

Pise na prvoj strani, neko je pitao LT

(14.12.2017 20:57)Branka030025 Piše: Dobih odgovor, pored informacija koje znate, ide :

*Popust koji daje VISA može se iskoristiti JEDNOM kod JEDNOG prodavca!*

(15.12.2017 01:51)zex_91 Piše:

Pise na prvoj strani, neko je pitao LT

(14.12.2017 20:57)Branka030025 Piše: Dobih odgovor, pored informacija koje znate, ide :

*Popust koji daje VISA može se iskoristiti JEDNOM kod JEDNOG prodavca!*

Sinovac, da li ti razlikuješ JEDAN PREDMET i JEDNOM? Da li znaš za ovo: https://limundo.zendesk.com/hc/sr/articles/202555191
JEDNOM i JEDAN PREDMET nije isto. Fata je Fata, al' dvaput je dvaput.

(15.12.2017 01:49)gibica Piše:
(15.12.2017 01:21)serjoza Piše:
(15.12.2017 01:16)gibica Piše:

Pise negde na tvojoj temi, mrzi me sada da trazim, ali ti bi to trebalo bolje da znas, ipak je tvoja tema.  Rukovanje

Mrzi te da tražiš? A ne mrzi te da tvrdiš?
Koja MOJA tema? Gde piše?
Ljudi, širite dezinformacije.  Facepalm

Pa da, mrzi me da trazim, dovoljno je sto sam jednom procitao, a posto to pise u tvojoj temi, onda mora da je tacno.  Hmm

E pa ako je tako onda svaka tebi čast i čest. Big smile

(15.12.2017 01:24)Branka030025 Piše: Znaci za sada 100% znamo

BUBranka'sP Big smile

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - zex_91 - 15.12.2017

E pa onda su trebali reci da se popust moze iskoristiti samo za kupovinu jednog predmeta.

Ovo sto su oni napisali "JEDNOM kod JEDNOG prodavca" moze da znaci upravo ono sto sam ja gore napisao, tako sam ja i shvatio.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - alvirko - 15.12.2017

Ovaj sam odgovor dobila kad sam pitala da li postoje specijalni uslovi vezani za akciju.

"Naime, svaki kupac će imati popust na kupovinu jednog
predmeta od jednog istog prodavca. Popust je moguće ostvariti
i prilikom kupovine predmeta iz istog lagera."

Trebalo je to odmah napisati ali ok, može se dodati u opis naknadno.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - fiorellino - 15.12.2017

Detaljnije informacije o akciji:

http://blog.limundograd.com/2017/12/novo-placanje-karticama-i-visa-popust-30-na-limundu-i-kupindu/

Razlika je velika !!!!
Pospust jednom kod jednog prodavca
I moze kupiti jedan predmet sa popustom kod jednog prodavca

Trebali su napomenuti da se odnosi n akupovinu jednog predmeta! Odma u startu! Jer je LCom moguce zbirno platiti vise predmeta.

Kapiram da zele da visin budzet vise njih ostvari, zato je jedan predmet kod jednog prodavca.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - jugana - 15.12.2017

Nije mi jasno:
1. Kako kupiti JEDAN predmet kod DVA ili vise prodavaca?
2. Sta uopste znaci:
"...Popust je moguće ostvariti
i prilikom kupovine predmeta iz istog lagera."
a) Da popust ipak vazi i na VISE predmeta iz jednog lagera, ili
b) Da popust vazi samo na jedan predmet iako je u pitanju lager (pa bi moglo da se obelezi 10, a da to ipak bude jedna kupovina? Ali ipak, JEDAN PREDMET nije isto sto i JEDNA KUPOVINA...)
Poljubac i cvece

Ubr, evo situacije.
Hocu da kupim, ali se ponasa kao da nisu popunjena sva polja, jer Limundo Cache koji je ubacen i vidi se kao opcija - ustvari ne postoji!
Zato sam te zvala upomoc, Fiorellino.

Resilo se, nije mi davao da izaberem Limundo Cache, ali se popravilo. Iz otprilike petog puta Undecided
Ali je sad sve u redu, iskoristila sam popust Skace od srece
I kupila nesto sto odavno gledam, ali mi je bilo skupo vs potrebe Big smile
Txs Limundo i Visa Smile

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - alexvuk - 15.12.2017

(15.12.2017 13:46)Branka030025 Piše: Razlika je velika !!!!
Pospust jednom kod jednog prodavca
I moze kupiti jedan predmet sa popustom kod jednog prodavca

Trebali su napomenuti da se odnosi n akupovinu jednog predmeta! Odma u startu! Jer je LCom moguce zbirno platiti vise predmeta.

Kapiram da zele da visin budzet vise njih ostvari, zato je jedan predmet kod jednog prodavca.

Ali, može sto različitih kupaca da dođe kod jednog istog prodavca, koji ima LC u ponudi na svim predmetima, zar ne? Cool Ako sam ja dobro shvatio sve ovo.

Znaci za sada 100% znamo

Član može kupiti više od jednog istog predmeta od prodavca, tako što će pri odabiru pri kupovini odabrati u lager polju 2 ili više.

U slučaju da su različiti predmeti, može se kupiti samo jedan sa popustom od jednog prodavca.

Thumbs up

Znaci za sada 100% znamo

Kupac ostvaruje 30% popusta ako plati VISOM opciju LC od sutra (ili ti od navedenog datuma,)
Popust se odobrava za kupovinu samo JEDNOM kod JEDNOG prodavca.
Vi možete obavljati kupovine sa više prodavaca i uvek ćete za prvi kupljeni predmet dobiti popust.

Član može kupiti više od jednog istog predmeta od prodavca, tako što će pri odabiru pri kupovini odabrati u lager polju 2 ili više.

U slučaju da su različiti predmeti, može se kupiti samo jedan sa popustom od jednog prodavca.

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - valeris - 15.12.2017

Ok... Znaci ako sam razumela moze se kupiti vise puta ali max po jednom sa svakim prodavcem ,?
Aj ok to nego recimo otvara se mogucnost zloupotrebe - zadnja tri dana mi nonstop stizu neki cudni zahtevi od kupaca, pa me sad interesuje sledece: upravo potencijalni kupac pita da li moze da plati preko L.CASH a da preuzme licno...prvo sam joj odgovorila da moze a onda mi je proslo kroz glavu kakav dokaz bih ja tad imala da je preuzeto? Moze bez problema da kaze da nije poslat/preuzet. Lt bi mi trazio potvrdu o slanju- i sta onda? Pitali bi zasto l.c.ako je islo licno preuzimanje? Sta da radim kako da postupim?

RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - SmajliNS - 15.12.2017

po pravilu za licno preuzimanje je licno placanje. tako da ako hoce lc onda jedino da poslajes.

(15.12.2017 15:35)valeris Piše: Ok... Znaci ako sam razumela moze se kupiti vise puta ali max po jednom sa svakim prodavcem ,?
Aj ok to nego recimo otvara se mogucnost zloupotrebe - zadnja tri dana mi nonstop stizu neki cudni zahtevi od kupaca, pa me sad interesuje sledece: upravo potencijalni kupac pita da li moze da plati preko L.CASH a da preuzme licno...prvo sam joj odgovorila da moze a onda mi je proslo kroz glavu kakav dokaz bih ja tad imala da je preuzeto? Moze bez problema da kaze da nije poslat/preuzet. Lt bi mi trazio potvrdu o slanju- i sta onda?  Pitali bi zasto l.c.ako je islo licno preuzimanje? Sta da radim kako da postupim?

Pa verovtno samo hoće da uštedi iako zapravo lično preuzima, ali sama si sebi odgovorila - u slučaju spora - ti si u gabuli.

(15.12.2017 13:33)fiorellino Piše: Detaljnije informacije o akciji:

http://blog.limundograd.com/2017/12/novo-placanje-karticama-i-visa-popust-30-na-limundu-i-kupindu/

Kaže se "Navedeni popust se može ostvariti  između istog kupca i prodavca samo jednom, odnosno prilikom realizacije prve transakcije između istih lica;"
Šta ovo tačno znači? Da li mogu kod jednog prodavca da kupim više predmeta i platim zbirno - je l to jedna LC transakcija? Ili je jedna transakcija samo jedan predmet bez obzira da li sam odjednom kupio više predmeta kod istog prodavca?
Ako bi kolege bile tako ljubazne da se uzdrže od sopstvenog tumačenja - za sve bi bilo dobro da nam odgovori neko odgovoran iz Ltima.