• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemi u funkcionisanju Limundo.com
Bitter, juče je podignuta izmena na Kupindu u vezi sa obradom slika.Slike na ovom predmetu se vide. Da li je i kod vas u redu sada?

@the_quince
Može li prikaz stranice? Ja vidim kako treba vaše aukcije (proverila sam u dva browsera) pa da proverimo gde bi mogao biti problem.

Citiraj
A pa sad vidis, al si zato sinoc pobegla, kad nije moglo da se vidi Smile
Sad je sve ok Smile

Citiraj
Zaboravih da napisem ali i ja sam video sve tvoje aukcije sinoc the_quince, sto ne znaci da svi ostali vide i da neki problem ne postoji.

Citiraj
(05.02.2015 11:20)the_quince Piše: A pa sad vidis, al si zato sinoc pobegla, kad nije moglo da se vidi Smile
Sad je sve ok Smile

Morala sam leći da bih jutros došla na posao Wink

Citiraj
Ma, ja samo pokusala da dobijem bespltno Top aukciju na naslovnoj strani, kao prosli put kad je bio problem sa pregledom, al niko se od admina ne upeca Smile

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
Hvala na javljanju, drago nam je zbog vas LOL

Citiraj
(05.02.2015 00:47)BitterLemon Piše: [Slika: untitled.jpg]

Начисто сте пукли. Smile

Ova poruka je sasvim drugačije sinoć izgledala u originalu, sa potpuno drugim smislom - neke veze su se pominjale.  Hmm
Eeeee... zadnje vreme došlo kad više ni na Bitterovu etiku čovek ne može da se osloni.  :rolf:
Inače kod mene bilo malo problema, ali kratkotrajno.

Citiraj
(05.02.2015 00:47)BitterLemon Piše: [Slika: untitled.jpg]

Начисто сте пукли. Smile
Meni je aukcija počela,trajala 7 dana i završila se ,a obrada slike je i dalje bila u toku,a da fora bude još veća čak sam i ponudu imao i prodao predmet,znači čovek je ladno kupio predmet koji nije ni video,ludilooo Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm

Citiraj

Citiraj
(05.02.2015 15:20)BitterLemon Piše:
(05.02.2015 13:53)serjoza Piše: Eeeee... zadnje vreme došlo kad više ni na Bitterovu etiku čovek ne može da se osloni.  :rolf:
Inače kod mene bilo malo problema, ali kratkotrajno.

Па прво сам написао да ја немам проблеме јер имам везу, па сам после појео ***** кад сам видео да их ипак имам. Smile Smile

Da li to znači da si i dalje etičan i bez veze ? Hmm

lotr

Citiraj

Citiraj
Nadam se da bolje računaju proviziju Smile

Trenutno je 119 članova online.
» 19 Član(ova) | 99 Gost(iju)

Citiraj
(29.01.2015 23:53)serjoza Piše: E pa ja danas k'o Maksim po diviziji, ali kad sam već ugazio...
Da li sam ja ranije previđao ili je od danas neposredno ispod "ubaci u listu želja" kad se gleda određeni predmet ubačeno lajkovanje, šerovanje i ono g-ovanje?  Hmm

Da ne bude da samo kritikujem - lepo što je društveno-mrežna sekcija prebačena ispod fotografija predmeta - tu ne smeta. Rukovanje

Citiraj
Opet mi brljaju linkovi kad listam ponudu na Limundu. Malocas listam "najnovije", na dnu 1-9, dodjem normalno do sedme strane, strelica desno me vrati na prvu stranu. Klik na broj poslednje strane (jedini vidljiv) - i dalje sam na prvoj. Dosla sam do osme i devete tek kad sam ukucala broj u "idi na stranu". Sa osme link desno nije isao na devetu, vec takodje vracao na prvu.
Da li ste zbog toga hteli da iskljucite "Najnovije"?

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)