• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemi u funkcionisanju Limundo.com
Podsetnici za pretragu ne rade!!!

Citiraj
@serjoza
Hvala na informaciji, prijavljeno je u petak, radi se na tome.
Experientia docet.

Citiraj
(06.11.2016 20:36)serjoza Piše: Podsetnici za pretragu ne rade!!!

Malopre su proradili, sređeno je, samo da javim. Smile
Experientia docet.

Citiraj
(07.11.2016 12:09)fiorellino Piše:
(06.11.2016 20:36)serjoza Piše: Podsetnici za pretragu ne rade!!!

Malopre su proradili, sređeno je, samo da javim. Smile

Ne znam kome, ali meni bome nisu proradili. Ili treba da se resetujem - da se odjavim pa opet prijavim? Jerbo kad pokušam ponovo da se prijavim - neće jer kaže več sam prijavljen. E, a kako da se odjavim? Pa da se onda opet prijavim?

Citiraj
@serjoza

Pa što ne javiste ranije Smile nismo imali više prijava posle ponedeljka.
Proverićemo šta bi moglo da bude u pitanju.
Experientia docet.

Citiraj
(10.11.2016 10:30)fiorellino Piše: @serjoza

Pa što ne javiste ranije Smile nismo imali više prijava posle ponedeljka.  
Proverićemo šta bi moglo da bude u pitanju.

Pa izvin'te, nisam ja onaj čika što obilazi prugu i proverava pragove i šine. Big smile Majka mu stara valjda neko iz tog aj ti sektora ima nekakve alatljike da to redovno proverava - kuku i lele ako na mojim izveštajima počiva stabilnost sistema obaveštavanja i uzbunjivanja o novim aukcijama.  Hihi

Citiraj
Smile Smile Pojedinačni slučajevi u pitanju, tj. u ovom slučaju izuzeci. Napisala sam vam samo zbog vas, u smislu da ste nam javili ranije, ranije bih prosledila kolegama. Javljam kad bude novosti.
Experientia docet.

Citiraj
(14.11.2016 12:07)fiorellino Piše: Smile  Smile  Pojedinačni slučajevi u pitanju, tj. u ovom slučaju izuzeci. Napisala sam vam samo zbog vas, u smislu da ste nam javili ranije, ranije bih prosledila kolegama. Javljam kad bude novosti.

Ophodnja pruge iz noćne smene pokorno javlja da je izuzetak i dalje pravilo.
Doduše drugi kolosek radi kako bi trebalo i kolege železničari se slažu da je to zapravo izuzetak koji potvrđuje pravilo da je pravilo postalo izuzetak... ako me razumete..

Citiraj
(15.11.2016 01:07)serjoza Piše:
(14.11.2016 12:07)fiorellino Piše: Smile  Smile  Pojedinačni slučajevi u pitanju, tj. u ovom slučaju izuzeci. Napisala sam vam samo zbog vas, u smislu da ste nam javili ranije, ranije bih prosledila kolegama. Javljam kad bude novosti.

Ophodnja pruge iz noćne smene pokorno javlja da je izuzetak i dalje pravilo.
Doduše drugi kolosek radi kako bi trebalo i kolege železničari se slažu da je to zapravo izuzetak koji potvrđuje pravilo da je pravilo postalo izuzetak... ako me razumete..

I dalje isto - pretraga za jedan termin radi, a za drugi ne radi... Pravi se lud
Ako nekog zanima.

Citiraj
Nema ni 9 ni 6,  vec 7

[Slika: Z3ktmW3.png]

[Slika: nPfNN0R.jpg]
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
@fox_87
Proverite sada, prikazuje br. 9 na sva tri mesta, tj. 9 aukcija. Možda je bio neki trenutni zastoj.
Experientia docet.

Citiraj
Sada je 8 svuda, i jeste 8, samo sto su dve aukcije duplirane za fiat bravo, jednu bi tebalo da prekinete
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
već neko duze vreme kada udjen na limundo i kad sam izlogovan pri kliku na ulaz mi ucitava ali ne ucita i onda moram da stisnem jos jednom
I<3Plazma

Citiraj
@magruba

Dobar dan, hvala vam na prijavi. Da li ste u skorije vreme brisali keš memoriju i kolačiće iz pregledača? Ukoliko niste, možete to učiniti sada (uputstvo je ovde: https://limundo.zendesk.com/hc/sr/articles/202587692)

Molim vas javite ukoliko se nakon toga problem ponovo javi.
Experientia docet.

Citiraj
Dakle, kao sto sam vec sizila za sankom, OPET me izlogovalo usred prepiske. Ulogovana sam oko 10-10.30, kad sam videla da sam pobedila na aukciji, pisem valjda oko podneva Limundovcu s kojim je transakcija u toku, kliknem na "posalji", izlazi mi zahtev da ukucam log i sifru.
Ali, posto sam se malo ohladila, ukapiram da ipak postoji mogucnost da je neko pokusao, jel'te, da udje u moj nalog (u vreme dok sam pisala poruku), pri cemu bi me automatski izlogovalo.
Najlepse molim dezurnog administratora da proveri sa IT-jem da li je moja sumnja tacna, ako treba poslacu tacno vreme (mada i sami to mogu da vide), i ako jeste da banuju IP adresu sa koje se to desilo. Trajno. Provaljivanje u tudje naloge nije nimalo lepa zabava.
Unapred hvala.
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)