• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemi u funkcionisanju Limundo.com
Ja sam upravo bez problema postavila aukciju iz Opere   Hmm
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
(09.06.2018 22:05)Melodi Piše: Da li je problem samo sa Operom, jeste li probali Firefox i Chrome? Koju verziju Opere koristite, i kakav se tačno problem javlja?

Postoji problem samo sa Operom, Lisica radi kako treba.
Verzija: Opera 53.0.2907.68

Ne ucitava sablon, ne otvara potkategorije, ne mogu da otvorim drugu stranu mojih aukcija....
Ali izgleda da vidim u cemu je problem, ne radi zbog adblockera....

Citiraj
Ja ne mogu da upload u istom trenutku slike za sve razlicite aukcije.
Ili ako upload slike na unosu aukcije i reload page na kome su U TOKU aukcije , izbaci mi da je neusposean unos slike.

Ovo se desava vec duze vreme, ali rekoh da prijavim ... vidim zale se ljudi na razne stvari Big smile

(mozila 60.0.2)
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
aktivirao sam dućan, međutim sad mi se u mojim podacima u odeljku Predstavite se Limundo svetu pojavile linije sa slike i nije ih moguće obrisati ...

[Slika: linije.jpg]

Citiraj
Te linije znače da si sada postao kul zabavan prodavac, i bićeš večno obeležen Wink

Citiraj
Pokraden sam !!! 6 sekundi pre kraja aukcije dajem ponudu , refresh cele stranice uradio minut ranije bas zbog toga sto sat koji odbrojava ima kasnjenje, i izadje mi poruka da je aukcija zavrsena. Koji ste moj uvodili taj sat ako ce ovako da bude.
O sve cescim bezuspesnim upload-ima slika necu ni da komentarisem

Pratim aukciju 5 dana i da se ovako zavrsi, ccc
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
(24.06.2018 21:09)fox_87 Piše: Pokraden sam !!! 6 sekundi pre kraja aukcije dajem ponudu , refresh cele stranice uradio minut ranije bas zbog toga sto sat koji odbrojava ima kasnjenje, i izadje mi poruka da je aukcija zavrsena. Koji ste moj uvodili taj sat ako ce ovako da bude.

E svašta - ajde da je neki žutokljunac, ali ti - iskusan pa veruješ limundovom tajmeru... c,c,c... kakva početnička greška. Pa zna se da to laže.
Preporučujem - nev'r fejls:  Cool

[Slika: Stoperica-AGAT-Made-in-USSR-plasticno-ku...682979.jpg]

Citiraj
(24.06.2018 21:09)fox_87 Piše: Pokraden sam !!! 6 sekundi pre kraja aukcije dajem ponudu , refresh cele stranice uradio minut ranije bas zbog toga sto sat koji odbrojava ima kasnjenje, i izadje mi poruka da je aukcija zavrsena. Koji ste moj uvodili taj sat ako ce ovako da bude.

Salis se, molim te kazi da se salis Živac

A meni se malocas desilo da mi je prilikom brisanja starih poruka obrisalo i dve nove, nezavisne. Dakle, brisala sam putem selektovanja poruka s clanom i ne, nisam kupila nove stvari od starih clanova. Dakle, obrisane su na volseban nacin poruke o pobedama na dve poslednje aukcije, koje nikako nisu smele da se nadju medju selektovanima za brisanje.
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
ajd kad se vec toliko zalite da kazem i ja nesto sto se meni desilo pre nekih dve nedelje. onda mi se nije pisalo a i samo jednom bilo pa iskulirao. a i nisam od onih sto se zale. ali sad mi se kucka Big smile gledao sam tajmer cekao kraj aukcije kad ono na tacno 1 minut i 6 sekundi... da, 1 minut i 6 sekundi se sam od sebe refresovala stranica na 9 sekundi sto mi vec bilo kasno za ponudu. pokusao sam ali jbg. znaci sa minut i 6 na 0,9... ajd sad recite po kojoj to fori uspeli Big smile

Citiraj
Znaci, tajmer - ne radi Big smile Pa sto ste cutali dosad Facepalm Big smile
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
(26.06.2018 11:18)jugana Piše: Znaci, tajmer - ne radi Big smile Pa sto ste cutali dosad Facepalm Big smile

Ne, nije da NE RADI nego RADI - to i jeste problem jer ne radi kako treba i ne može se čovek u nj pouzdati. A šta da javljamo kad i onako n'umu da nameste - da ih ne gnjavimo. Big smile

Citiraj
Obrada ovog vremena završetka se vrši na strani klijenta odnosno u browseru pa je moguće da je tu nešto blokiralo.
Zbog toga smo se dugo razmišljali da li da pustimo odbrojavanje, pretpostavljali smo da se mogu desiti ovakvi problemi.
...

Citiraj
Šta se ovo dešava, zašto se nepravilno prikazuju procenti jedinstvenih pozitivnih ocena?

Pazi ovo - čovek očigledno ima 4 pozitivne i ni jednu negativnu, a piše 0% pozitivnih ocena:
https://www.limundo.com/kupovina/Tehnika...4/67640869

[Slika: yD23Udl.jpg]

A ovo - čovek ima 5 negativnih od 110 ocena ukupno i piše 100% pozitivnih ocena:
https://www.limundo.com/kupovina/Mobilni...n/67669805

[Slika: rG1dJCf.jpg]

Kako sad to?

Citiraj
Ovom drugom su zastareli grehovi....
Sada mu je sve oprošteno. Angel

Citiraj
U pitanju je najnovija izmena u prikazu ocena. Procenat pozitivnih se odnosi na ocene koje je član dobio u poslednjih 12 meseci.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)