• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pričamo priču - na sreću... ali na žalost
Na srecu, odmah pored je bila farma jednoroga.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Nazalost farma jednoroga je bila ogradjena bodljikavom zicom

Citiraj
Na srecu jednorozi takodje mogu da lete pa su dosli do nas, privuceni vecitim sarmom starca u crvenom odelu.

Citiraj
Nazalost, kako su preletali ogradu, slomili su im se rogovi. :(
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Na srecu jednorozima rogovi izrastu ponovo na prolece :) , a sad je momenat da ih upregnemo i krenemo dalje

Citiraj
Nazalost, brzine letenja se menjaju uz pomoc rogova.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Na srecu imamo neke rogove od irvasa pa ce da posluze privremeno

Citiraj
Nazalost razgranati rogovi irvasa suvise su teski za nezna cela jednoroga i svi su poceli da se saplicu i padaju na glavu.

Citiraj
Na srecu posle vise neuspelih pokusaja i padanja jednorozi su se navikli na nove i vece rogove pa smo mogli da krenemo dalje

Citiraj
Nazalost, novi rogovi im nisu lepo stajali i izgledali su smesno, a poznato je da je jednorozima izgled bitan.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Na srecu uspeli smo da ih ubedimo da je to super modni detalj i da im predivno stoje pa su ipak krenuli

Citiraj
Nazalost, bas kad smo bili visoko na nebu, rogovi su mi otpali.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Na srecu deda mraz je iskusan pilot pa smo sleteli bezbedno

Citiraj
(03.10.2015 23:50)kristiola Piše: Nazalost, bas kad smo bili visoko na nebu, rogovi su mi otpali.

Oduvek sam sumnjao ... 

___________________________________________________________________________________________

Nažalost, tu vas je dočekala banda ljubomornih uskršnjih zeka i otela vam sve poklone i naskakala vam se po ... nogama :)

Citiraj
Na srecu irvasi, koje je izjedala griznja savesti (lojalnost firmi), ipak su se vratili po Deda mraza i hitno ga vratili na Severni pol, jer je bilo krajnje vreme da organizuje javnu nabavku poklona za iduci Bozic.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)