• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pričamo priču - na sreću... ali na žalost
Na srecu ima jedna prednost sipao sam benzin a otkljucao gepek pa dok je radnik sa pumpe bezao od krokodila nije hteo da mi naplati

Citiraj
... dok je radnik sa pumpe bezao od krokodila nije hteo da mi naplati :lol: Častio je te jer si dobro duša pa si pustio samo jednog krokodila na njega :D

_____________________________________________________________________________________________________________

Nažalost, od težine tolikih krokodila ti je skroz pukla poluosovina i amortizer ti se zalepio za beton pa kola nisu mogla dalje da se voze.

Citiraj
Na srecu, posto su se svi razbezali od krokodila mogao sam da biram kola kojima cu se ipak, na kraju, odvesti na posao.

Citiraj
Ali nazalost, sva kola su bila zakljucana, a ja nisam imao kod sebe ni kalauz, ni pajser.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Na srecu neko nije zakljucao biciklo pa cu da pozajmim

Citiraj
''Biciklo nije moje, uuuuzi ga, za uspomenu'' :D

Nazalost, kako sam ukrao bicikl, vlasnik me je video i poceo da me vija i da vice ''Pu, Sotono, ajd u vodu!''
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Na srecu u formi sam pa sam malo ubrzao okretanje pedala ali viknuo sam "vracam bajs bez brige posten sam covek bez jeda"

Citiraj
Nazalost, covek mi nije poverovao da bih mu vratio bajs.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Na srecu razuvericu ga kasnije kad mu budem vratio , ali sad su vazniji problemi treba stici na posao jos samo 2 km brze voznje :)

Citiraj
Nažalost, https://www.youtube.com/watch?v=knLc6GfsK6k

Citiraj
Na srecu, kako sam otpevao tu pesmu o soferskoj tuzi, covek se sazalio i poverovao mi.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Ma šta ti poverovao kada je pukla guma a rezervne nema ?? :) Stavićeš poverenje umesto gume ? :D
___________________________________________________________________________________________________________
Ajd dobro...

Citiraj
Na srecu usao sam u prvu radnju sa patikama i uzeo one za trcanje

Citiraj
Nazalost, koliko sam brzo trcao, otpali su mi djonovi.
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Na srecu u blizini je obucarska radnja pa cu to srediti da neidem bos na posao

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)