• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
(15.08.2016 09:28)blistok Piše: Definitivno ima neki bag kod mene jer mi je danas kao nepročitanu poruku (između ostalih) stavljena i moja sopstvena poruka od 05.08. Ajde što sam tu poruku pročitao (bar dok sam je pisao) ali što sam u međuvremenu ulazio više puta.

Hee, hee, to ti neko cita postu i povremeno ti je vraca Big smile
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
Tja, ni DB više nije što je bio Smile

Citiraj
Šta bi sa smajlijem :rolf: ? Jel još neko ima problem da ga vidi kako treba ili je opet to samo kod mene ?

Citiraj
(23.08.2016 18:12)blistok Piše: Šta bi sa smajlijem :rolf: ? Jel još neko ima problem da ga vidi kako treba ili je opet to samo kod mene ?

Na kog smajlija mislis? Ja, recimo, odavno ne vidim :rolfa: u Safariju, ali ga u Hromom vidim. Tako bih rekla da je problem u verziji flesa (koji se kaci na browser, ne memorijskog stika) ili eventualno java skripta. Da apdejtujes browser?
Meni, inace, upravo baguje kafic Smile

Citiraj
Misli na rolfa kojeg nema ni iz firefoxa ni iz chromea, dakle nema ga.

......................................................

Ne znam gde bi pa ću tu postaviti par zgodnih smajlića, ako hoće neko od modova da ih inaugurira...

[Slika: RHdGpSI.gif]

[Slika: 2gFH8iK.gif]

[Slika: dDOYUkw.gif]

[Slika: 58507199696480115931.gif]

[Slika: 26671132050591211593.gif]

[Slika: 82158158680654023903.gif]
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
(23.08.2016 20:03)1halogen Piše: Misli na rolfa kojeg nema ni iz firefoxa ni iz chromea, dakle nema ga.

......................................................

Ne znam gde bi pa ću tu postaviti par zgodnih smajlića, ako hoće neko od modova da ih inaugurira...

[Slika: RHdGpSI.gif]

[Slika: 2gFH8iK.gif]

[Slika: dDOYUkw.gif]

[Slika: 58507199696480115931.gif]

[Slika: 26671132050591211593.gif]

[Slika: 82158158680654023903.gif]

Heee, heee Smile Fiorellinoooo Smile Poljubac i cvece
Ja Rolfa vidim u Chrome. Probaj i ti da apdejtujes Wink

Citiraj
Saću (ali ga nije bilo popodne).

Citiraj
Ko što reče 1halogen mislio sam na rolf a podržavam i ja predlog za ove smajliće Smile

Citiraj
Rolf je radio oko prvog kad sam otišla na letovanje, očigledno se pokvario u međuvremenu a to nam je jedan od najjačih smajlića... i na ovoj listici levo jedino njega nema sa slikom nego s tekstom (Rolf), to se može popraviti.

Citiraj
[Slika: 27535706202047101473.gif]

[Slika: 02498372197339834719.gif]

[Slika: 55309856330640393732.gif]

[Slika: 26355554796582954110.gif]

[Slika: 61861627351424465658.gif]

Citiraj
Florelina :
Otvorili ste temu o temi Smile koju isprva nisam htela da zatvaram, ali sada vidim da nema poente da ostane aktivna. Ukoliko budete imali posebno interesovanje za neku od novina, može da se otvori zasebna tema, nema problema.
_______________________________________________________________________________________

Možda malo brzopleto zatvaranje teme ? Da li stvarno mora za svako pitanje o nečemu novom da se otvori posebna tema, zar ih nema ionako previše ? Ima pojava koje će izazvati veće interesovanje pa zaslužuju nove teme ali ima nekih, kao recimo ova, koja će zahtevati odovor na pitanje ili dva. Ako već tema koju je otvorio Serjoža nije adekvatna vi odredite koja od postojećih je namenjena za takva pianja (sa naglaskom da će ta pitanja biti pročitana i odgovorena na njih) pa ćemo pitanja postavljati tamo, umesto da postavljamo pitanja u temama koje nisu za to namenjene.

Florelina
c. predmeti koji nisu nikada ranije bili prodavani ali su imali mane pa posle servisiranja stavljeni u prodaju (sa pripadajućim garancijama i obaveštenjem o popravci)
d. predmeti koji nisu nikada ranije bili prodavani ali su imali mane pa posle servisiranja stavljeni u prodaju (sa pripadajućim garancijama i obaveštenjem o popravci) sa oznakom polovni na ovom sajtu.

Hvala na odgovorima ali ovaj ču morati da rezimiram da ne bi ja pogrešno shvatio. Znači, tačni odgovori su pod a,b i c ? Dogod je označeno polje "Novo" nije bitno šta piše dalje u opisu predmeta ? Barem tako shvatam vaš odgovor. Insistiram na preciznosti samo zbog toga što pod novo ide u tom slučaju i "refurbished", "outlet", "shelf Pulls", "irregulars" ... Izvinjavam se što sam stavio reči na engleskom ali stvarno ne znam koji su pravilni nazivi na srpskom za te pojmove. Sve to nabrojano jeste novo u smislu da nije prodavano pre krajnjem kupcu ali nisam siguran kako vaši partneri iz Shopmanie, pa i vi sami,gledate da se ti proizvodi obeleže kao novi.

Citiraj
Draga Fiorellino, zakljucaste temu (onu nepotrebnu) pa nemam gde da Vam zahvalim za sve sto radite ovde u kafeu - pocev od komunikacije sa kafedzijama Smile
Ovo:
"Pojedinačni komentari se ne mogu prebacivati iz teme u temu i zbog toga je nezgodno ovo što predlažete. Videćemo ipak šta možemo da uradimo na ovom polju, hvala vam na intervenciji. Smile"
nisam znala, izvinite, i ruku na srce i nije tako vazno, ali se nepotrebno pravi kupus i ponekad magla od necega sto je sasvim jasno. Na primer to da postepeno uvodite responsivni dizajn. Ali ko ce to dokonati kad u temi koja se time bavi ima toliko toga drugog da je ocigledno postala neprepoznatljiva Smile
Ponavljam se, znam, ali ste zasluzili: Poljubac i cvece

Citiraj
(25.08.2016 14:56)blistok Piše: Florelina :
Otvorili ste temu o temi Smile koju isprva nisam htela da zatvaram, ali sada vidim da nema poente da ostane aktivna. Ukoliko budete imali posebno interesovanje za neku od novina, može da se otvori zasebna tema, nema problema.
_______________________________________________________________________________________

Možda malo brzopleto zatvaranje teme ? Da li stvarno mora za svako pitanje o nečemu novom da se otvori posebna tema, zar ih nema ionako previše ? Ima pojava koje će izazvati veće interesovanje pa zaslužuju nove teme ali ima nekih, kao recimo ova, koja će zahtevati odovor na pitanje ili dva. Ako već tema koju je otvorio Serjoža nije adekvatna vi odredite koja od postojećih je namenjena za takva pianja (sa naglaskom da će ta pitanja biti pročitana i odgovorena na njih) pa ćemo pitanja postavljati tamo, umesto da postavljamo pitanja u temama koje nisu za to namenjene.

Florelina
c. predmeti koji nisu nikada ranije bili prodavani ali su imali mane pa posle servisiranja stavljeni u prodaju (sa pripadajućim garancijama i obaveštenjem o popravci)
d. predmeti koji nisu nikada ranije bili prodavani ali su imali mane pa posle servisiranja stavljeni u prodaju (sa pripadajućim garancijama i obaveštenjem o popravci) sa oznakom polovni na ovom sajtu.

Hvala na odgovorima ali ovaj ču morati da rezimiram da ne bi ja pogrešno shvatio. Znači, tačni odgovori su pod a,b i c ? Dogod je označeno polje "Novo" nije bitno šta piše dalje u opisu predmeta ? Barem tako shvatam vaš odgovor. Insistiram na preciznosti samo zbog toga što pod novo ide u tom slučaju i "refurbished", "outlet", "shelf Pulls", "irregulars" ... Izvinjavam se što sam stavio reči na engleskom ali stvarno ne znam koji su pravilni nazivi na srpskom za te pojmove. Sve to nabrojano jeste novo u smislu da nije prodavano pre krajnjem kupcu ali nisam siguran kako vaši partneri iz Shopmanie, pa i vi sami,gledate da se ti proizvodi obeleže kao novi.

Kako postoji neka realna mogućnost da ovaj post niste dosada videli (mislim na admine op.aut. Smile )onda ću i ja uraditi ovde omiljenu stvar, citiranje samog sebe Smile U nadi da ću dobiti odgovor ... Smile

Citiraj
Napišem post u nekoj temi. Nakon 20 minuta napišem novi post u istoj temi i ako niko nije u međuvremenu ništa postovao ajde što se moj novi post zalepi za prethodni nego se i ne notira u listi Poslednja aktivnost već se datira kao moj prethodni post.Ne znam da l' to tako treba, ali nekako i nema baš logike.

Citiraj
Sijalica 
Za forum ima gomila skripti besplatnih,koje rade kao sat i to bez greske!Recimo Simple Machine Forums ili ti SMF,ima isto raznih smajlica,jezika...itd Smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)