• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 5 Glasova - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE
Tužan 
Ja na ovu temu mogu samo da kazem da mi je zao sto vise ne prodajem na Limundu i sto jako retko kupujem bilo sta jer ima dosta robe koja je vise za kontejner nego za prodaju, ali na zalost takve stvari pripadaju kategorijama gde se ne naplacuje provizija i neki clanovi umesto da odu do kante za smece postave na Limundo i verujte jako mi je zao sto je situacija ovakva, a za sve je u principu u stvari kriva provizija.
Moj je predlog da Limundo tim vidi sta se desava ne mi.
Nije me mrzelo da izracunam koliko sam platio proviziju za godinu dana kada sam postavljao bez provizije i mogu Vam reci da je cifra bas dobra, a od kada je uvedena provizija za pokretanje aukcija ta se cifra svela na 200-300din sve ukupno za godinu dana, pa ko je sada u minusu, a ja sam nasao drugo resenje za prodaju robe, a rado bih se vratio i prodavao na Limundo ako bi doslo do izmene.

Nadam se da ce neko iz Limundo tima primetiti da se u principu najvise postavlja 'Second Hand' roba i 'Kolekcionarstvo', a ostalo jedva da se postavi nesto sto vredi. Naravno garderoba je vise nego dzabe, nama su nudili robu iz Italije po ceni od 20-25 eura po dzaku i to onaj ogroman, pa im se isplati da postavljaju sa provizijom za pokretanje, a sto se tice kolekcionarstva dosta ima sa cenom od 10din tako da je zatrpan Limundo markicama, znackicama....
Iskreno mrzi me da fotografisem, a kada bih postavio znacke koliko imam albuma sa cenom od 10din zatrpao bih Limundo, ali bas toliko dokon nisam.

Iskreno se nadam da cete nesto preduzeti. Tuzan

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 04.12.2014 08:01
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od pegic - 09.12.2014 15:31
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 14.12.2014 15:00
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 16.12.2014 09:43
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 12:54
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 13:13
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 13:21
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 13:35
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.12.2014 15:14
RE: UKIDANJE PROVIZIJA NA POKRETANJE AUKCIJE - od BitterLemon - 17.07.2015 16:01

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)