• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kesa Postexpresa papreno kosta!
(12.04.2016 19:30)NikMara Piše: Ljudi moji godinama ovde kupujem, prodajem, i sin i ja i dosad sam bila prezadovoljna Postexpresom.Danas ne mogu sebi da dodjem od zaprepascenja.Njihove kese su kao sto svi znaju besplatne. e pa mene je 1 kesa kostala 90 din!!!evo kako, poslate su mi 3 lagane kosulje,sinoc sam napisala prodavcu  da pitam da doplatim u njenoj banci jos 150 za preporuceno slanje, vec je 1x pristala.Kad jutros stize bas od nje i da platim 240! kesa lagana, bas me zacudilo, stavim na moju vagu, nema ni 500 gr.Pogledam obrazac a na njemu odstampana tezina 504 grama!!! I tako eto oni meni naplatise svoje pakovanje 90 dinara, UZAS!

Dobar dan, hvala što ste sa nama podelili svoje iskustvo. Moguće je da je poštarina bila veća jer je težina paketa veća od 500 grama, ali najbolje je da ovakve detalje uvek proverite direktno sa Postexpress-om. 

Sada ću zatvoriti ovu temu jer već postoji mesto gde razmenjujemo iskustva sa kurirskim službama: http://cafe.limundo.com/thread-25-page-62.html

Želim vam prijatan boravak na našem forumu. 
Experientia docet.

Poruke u ovoj temi
RE: kesa Postexpresa papreno kosta! - od fiorellino - 14.04.2016 09:09

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)