• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novosti na Kupindu - otvorena tema
(18.03.2017, 20:55)serjoza Piše:
(18.03.2017, 14:06)1halogen Piše: Zato što s leve strane opcije NISU ISTE (u aktivnim predmetima se nalaze i neaktivni i nema na lageru.
Zašto tebi kao jednom od stubova foruma koji oftopičari diljem istog smeta moj post (koji je na pravom mestu)?

Izvinjavam se kolegama ali moram da ovde delujem na ličnom nivou jer nažalost tvoje poznavanje LK platforme nije uznapredovalo, a jed i zakeranje su istog intenziteta. Evo grafičkog prikaza kako su "leve" funkcije čak bogatije od "padajućih". Možda ti nije zapalo za oko pa evo pogledaj.
[Slika: 4va7wHZ.jpg]
Ako selektuješ ATIVNE  predmete tu sasvim sigurno nema neaktivnih i kojih nema na lageru – verovatno si kliknula PRODAJEM – to su simptomi koj opisuješ.
Smeta mi da baš u ovoj temi oftopičiš zato što je originala tema sa novostima zaključana, a u ovoj temi smo uspeli da postignemo izmenu ozbiljne greške što je velika stvar i jako važno za sve. To da ti ne razumeš baš najbolje kako Kupindo funkcioniše nije novost koju bismo komentarisali u ovoj temi.
Žalibože ako sam ja stub foruma i slobodno me opomeni ako ja svojim neznanjem i samozagledanošću negde oftopičim kao ti ovde – rado ću se ispraviti i izviniti.
Ništa otog ne pomaže u praksi, treba mi PADAJUĆI MENI MOJ KUPINDO.
Glede boldiranog - forum postoji da bismo mi koji ne razumemo "baš najbolje" kako Kupindo funkcioniše naučili neke bitne stvari, a ne da biste vi koji funkcije Kupinda imate u malom prstu masturbirali nad istim.

Ne oftopičarim, dragi kolega.
Za mene je KOLEKCIONARSKI PRIMERAK "izmena ozbiljne greške", ozbiljnost se očigledno menja od člana do člana.
Opcija KOLEKCIONARSKI PRIMERAK na Kupindu je "velika stvar i jako važna za sve".

*Niko te ni za šta neće opominjati, ja na forumu pišem kad mi nešto treba/smeta i ne pratim puno tuđe/tvoje aktivnosti.
**i jed i zakeranje naći ćeš u vlastitom oku, pravedniče.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Kupindo - padajući niz! - od 1halogen - 18.03.2017, 12:34
RE: Novosti na Kupindu - otvorena tema - od 1halogen - 18.03.2017, 21:07

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)