• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 2 Glasova - 3 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MUDRE MISLI,MUDROSTI,POSLOVICE,IZREKE,POUKE
(10.03.2017 01:34)1halogen Piše: Smoto ko imo.

hal znas li molim te,kako ide onaj citat o svojim manama,slabostima...msm da je sopenhauer ili niche..ne mogu sada da se setim

pazi ovo,..konacna nagrada mrtvima je sto vise ne umiru xaxa

vas zadatak je da prihvatite sebe same,a ne da trazite nacin da vs drugi prihvate
seksualna zudnja je u osnovi zudnja za dominacijom nad umom i telom drugog..

postani ono sto jesi
vise zaljubljeni u zelju mego u ono sto zelimo
ziveti bezbedno je opasno

Najveca mudrost je uzivanje u sadasnjosti uciniti vrhovnim zivotnim ciljem,jer to je jedina realnost,sve ostalo je igra misli..
Ali mozemo je nazvati i gluposcu,jer ono sto traje trenutak i iscezava kao san,ne zasluzuje ozbiljan napor..

ako o svojo tajni cutim,ona je moj zarobljenik,ako o njoj progovorim,ja sam njen zarobljenik..

ne reci prijatelju nista sto tvoj neprijatelj ne sme da zna..

jedini nacin da pokazete superiornost nad drugima je da im pokazete da ne zavisite od njih

kod cinika se kaze ..omalovazavanjem sticemo uvazavanje..

nema ruze bez trnja,ali ima puno trnja bez ruze

eee ovo je

TREBA DA SMO POPUSTLJIVI PREMA SVAKOJ LJUDSKOJ GLUPOSTI,SLABOSTI I POROKU,..IMAJUCI NA UMU DA SU PRED NAMA SOPSTVENE SLABOSTI,GLUPOSTI I POROCI..AMIN

valja li talase?????

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: MUDRE MISLI,MUDROSTI,POSLOVICE,IZREKE,POUKE - od BitterLemon - 08.06.2015 17:09
RE: MUDRE MISLI,MUDROSTI,POSLOVICE,IZREKE,POUKE - od BitterLemon - 08.06.2015 17:16
RE: MUDRE MISLI,MUDROSTI,POSLOVICE,IZREKE,POUKE - od AndreaKv - 10.03.2017 01:37

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)