• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
Nesto ga je od mene zicnulo, nisam siguran sta, ali nesto jeste. Vredjao je on od starta sve neistomisljenike, ali je u jednom trenutku poceo bas bas nisko da se spusta, i kako sam se ja polako povlacio iz rasprave, on je poceo da udara sto nize ne bi li me povukao za jezik jos koji put.
Nego, jednostavno, takve treba samo ignorisati i to je to. Njima se nista ne moze dokazati, i svaka uvreda koja dodje od njih ne treba se prihvatati k' srcu.
Da mi kaze neki kulturan covek da sam glup, ili nesto slicno, pa i da se pomislim malo, a kada mi to kaze Aca dvojka...

Zagolicalo ga je odakle znam kako izgleda, a da je da ume da razmisli, skapirao bi kako sam u 5 minuta saznao osnovne stvari o njemu.

Nego, glavni problem prave admini sto uvrede toliko tolerisu, i ne reaguju na vreme, iako su videli sta se desava i kuda tema vodi. Ako je ovde vredjanje clanova dozvoljeno, a vredjanje admina nije, neka lepo napisu.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od Vesic1 - 09.06.2015 17:49

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)