• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
Obrisano je mnogo tema i komentara. Nisam se potresao, ako su, neke su i trebale biti obrisane. Ali fascinantno je koliko to uradjeno na ne bas pametan nacin.

Prvo, vidi se da su teme brisane na osnovu sujete, a ne na osnovu toga da li je tema nepotrebna ili nije, jer su se neke od glupih i nepotrebnih tema zadrzale.
I drugo, takodje ne bas pametan potez, obrisano mi je x komentara i x tema, a nisam dobio nijednu opomenu.
Sta ja mogu da zakljucim iz toga?
1)Teme su obrisane na licnoj osnovi
2) 1)
3) 2) ?

Nije da ja trazim opomenu, ali ako su teme brisane zbog preglednosti foruma, zar nije trebao svako cija je tema ili komentar obrisan da dobije opomenu, kako ne bi ponavljao to opet?

Voleo bih da neko od admina ovo obrazlozi, racunam da nije toliko tesko pitanje.

(09.10.2015 11:08)BitterLemon Piše: Толико писанија а човек не рече где му је оцена од жене? Нити како се то десило да има оцене од ње? 

To mu je profesionalna deformacija iz Limunda. Zar nisi do sada uocio da tamo tako svi rade. 
Optuzih ih za nesto, a dobijes kao odgovor vremensku prognozu.  LOL

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od Vesic1 - 09.10.2015 19:37

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)