• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
(24.11.2015 22:09)blistok Piše: Sada je i provereno. Goran2485 i Bitter su dobili trajni ban. Njihov stil (pogotovo Bitterov) obraćanja je umeo da bude neprijatan ali imali su neke vrline - davali su korisne informacije nesebično i najbitnije - bili su iskreni pa si jasno znao na čemu si. Možda neko misli da to baš i nije bitno ali na mojoj skali vrednosti to su jako vredne osobine. Da li su zaslužili kazne za neke svoje reči ili dela ? jesu. Ali nisu zaslužili da im presuđuje ego, cenzura i samovolja već pravilnik koji ste vi pisali a oni ga više od vas branili. Umesto njih sada jedan "uz tuđu pomoć eko super premium" pokušava da zauzme poziciju, jes da ga dosada maltene svi ignorišu ali eto mu pozicija pa da ima još nečim da se ponosi. Uostalom, koliko vidim, svemoćne sile ionako više cene one koji im govore kako im je lepo ruho od onih koji će jasno reći - kralj je go. Dame i gospodo admini mrzi me da vas sve obiđem ali smatrajte da ste od mene svi dobili negativnu ko vrata.  A ionako nema svrhe jer ste zaboravili kako se crveni.

Još uvek nisam dovoljno racionalan da bi ostavio neki pristojniji komentar
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od dealla - 25.11.2015 21:01

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)