• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
Ok, razumem tvoju frustriranost i slažem se da se situacija razvila u neželjenom smeru. Nemam nameru da opravdavam nikoga za greške koje je napravio pa čak ni da pravim razliku između osoba koje su zle po prirodi i osobe koja nije zla ali očito ima slabiju kotrolu nad tim šta treba javno reći a šta ne. Samo sam hteo da kažem da za sve nas postoje načini na koje treba da rešavamo probleme pa bi trebalo da se potrudimo, koliko je u našoj moći, da izaberemo onaj koji će manje boleti na kraju i nas i našu okolinu. Nadajmo se da je druga strana posle ove druge javne prozivke skontala poruku i da je sa te strane priča završena. Možda bi i ti mogla da poradiš na avataru jer on ne pokazuje prst samo onome kome je namenjen Smile

UBR Skrenuta mi je pažnja da sam jednu osobu zaboravio kada sam pisao o banovanima. Nažalost zaboravio sam na Leku. Po meni (i po onome što je pokazao u Cafeu) i to spada u neadekvatne kazne. Da je samo njegov rečnik u pitanju, složio bih se ali kada uzmem u obzir provociranje koje je dovelo do rečnika ... Ostalu četvoricu opisanih raspodelite po nahođenju Smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od blistok - 14.12.2015 00:15

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)