• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike...
------------deo iz prvog komentara na temi prebacen ovde - radi bolje preglednosti teme
Vezano za ovo, ja bih zamolio admine da oni ipak otvore glavnu temu - dakle temu u rangu: Druzenje, odnosno Limundo ili Kupindo. Mozda bi takva tema mogla da bude i u okviru teme Druzenje, ali je poenda bude odmah uocljiva.

Mogla bi da se nazove recimo Kafanica (ili drugo prikladno ime), a u okviru nje bi bila ova moja tema oko funkcionisanja, a i ostali clanovi bi mogli da otvaraju druge teme, kao sto su tutorijali i preporuke za postavljanje slika ili videa, kao druge teme vezane za sam Cafe. Naravno u okviru teme Kafanica bi trebalo prebaciti i temu Predlozi i ideje za Limundo Cafe (koja je sada u temi Limundo/Ideje i predlozi)
Znaci nesto ovako
[Slika: 14m894n.jpg]

Nego da postavim pitanje u vezi funkcionisanja Cafea:
ako ne postoje ili nisu zamisljene PP na Cafeu, cemu onda sluze ove opcije u podesavanju naloga u cafeu, ?
[Slika: 8vntrb.jpg]
a uz to i ne rade !

Osim toga mislim da svi forumi imaju i tu opciju, Privatnih Poruka, pa bi trebalo razmisliti o uvodjenju iste (uz pravila koja vaze i za limundo poruke), ili mozda treba da se prebacimo na Limundo i tamo dopisujemo ?
------------kraj prebacenog komentara

Novi bag...ili samo, mali propust
u temi Limundo Cash se ne moze otvoriti pod tema - nema dugmeta Otvori temu
evo
[Slika: 207vp8j.jpg]

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: Funkcionisanje Cafe-a - pitanja, odgovori, kritike... - od sasacv68 - 26.11.2014 18:22

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)