• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 3 Glasova - 2.33 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova kurirska služba - Team Express
Postovani,

saljem TEAM expressom oko desetak predmeta dnevno u zadnjih mesec dana. Imam ugovor sa njima sa
cenama koje su povoljnije od BEX-a. Postepeno se kompletno prebacujem sa BEX-a na njih. Do sada nisam imao lomova. Bio je jedan zalutali paket, ali je i on bio dostavljen prekosutra u odnosu na dan slanja. Ljubazna gospodja iz kancelarije u Subotici ispratila je par mojih zahteva za dodatno pracenje paketa. Sa kurirom na terenu imam odlicnu saradnju (dodje i kasnije ako kasnim sa pakovanjem, prosto stvar dogovora izmedju nas). Direktor za Suboticu me zove na destak dana interesujuci se za eventualne probleme i mogucnosti unapredjenja saradnje. BEX je to uveo tek kada dva meseca nezadovoljan nisam slao pakete preko njih krajem prosle godine. Kada sam tokom razgovora sa ljubaznom gospodjom iz BEX-a za odnose sa javnoscu (sa kojom zadnju godinu imam odlicnu saradnju) spomenuo da imam bolji ugovor sa Team expressom ponudjen mi je bolji ugovor i sa njima. Konkurencija je naravno zdrava stvar. Trenutno stanje i stav Limundo/Kupindo tima su mi poprilicno nejasni. Svoje kupce moram dodatno da informisem da su cene u Team expressu povoljnije u novoj kurirskoj sluzbi koja nije na listi, a to mi oduzima vreme. Misljenja sam da ih treba uvrstiti u spisak jer gori od AKS-a tesko da mogu biti (ne saljem preko njih sve i da mi je to jedina opcija sa kupcem). Jedini problem koji imam je povracaj novca za predmete poslate u petak, jer se novac vraca tek u utorak. Kako sam shvatio vozilo sa otkupom se vraca tek u ponedeljak uvece. Jos jednom bih podvukao da predmete kupljene preko Kupinda vec saljem ovom sluzbom i da ne vidim razlog zasto nisu na listi.

Svako dobro zelim!

Poruke u ovoj temi
RE: Nova kurirska služba - Team Express - od sirAnt - 23.11.2016 18:57

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)