• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 3 Glasova - 2.33 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova kurirska služba - Team Express
(30.08.2016 23:19)fox_87 Piše: Cenovnik je stvarno korektan , ali s obzirom da kod PE mogu u 18:55 da udjem u postu i posaljem paket, da me tamo ceka 5 dana ako nisam kuci, da stvarno nisam imao nikakvo ostecenje do sada, sumnjam da cu nakon 6 god. da se odlucim za drugu.  Team express neka se potrudi da pruzi bolju uslugu od nizerazrednih kurirskih sluzbi ,koje glume da su kurirske, kao pomenuti AKS

Ne znam ni sam šta odabrati.... sa AKS-om sam odavno raskrstio, nisu mogli da nađu (vozači iz Šabca!?) moju ulicu u centru beograda!(!!??). Sa PE u subotu kupac dobio moju pošiljku sa pekalom IZLOMLJENIM do neprepoznatljivosti a PE ne priznaje reklamaciju jer nije stavljeno "lomljivo"! Pa, mogao sam i pelgu da pošaljem i da ne stavim "lomljivo" i da je izlomataju -i opet isto...  Kaže mi pošteno poštar koga poznajem godinama da im je to"kvaka 22"... A, opet, jedan sa kojim sarađujem češće, se kune u BEX i ima ugovor i popust kod njih...
U suštini, razlika u cenama je, bar za mene, POTPUNO nebitna. Najvažnije mi je način na koji rukuju pošiljkom i da li su korektni u priznavanju svojih grešaka!
Vrlo sam spreman da probam i sa nekom novom službom, jer smatram da će veća konkurencija (valjda?) poboljšati makar nešto, a da će neke nekvalitetne, kao ASS (namerno...) nestati sa scene...

Poruke u ovoj temi
RE: Nova kurirska služba - Team Express - od pajarista - 06.02.2017 16:51

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)