• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(15.12.2017 15:35)valeris Piše: Ok... Znaci ako sam razumela moze se kupiti vise puta ali max po jednom sa svakim prodavcem ,?
Aj ok to nego recimo otvara se mogucnost zloupotrebe - zadnja tri dana mi nonstop stizu neki cudni zahtevi od kupaca, pa me sad interesuje sledece: upravo potencijalni kupac pita da li moze da plati preko L.CASH a da preuzme licno...prvo sam joj odgovorila da moze a onda mi je proslo kroz glavu kakav dokaz bih ja tad imala da je preuzeto? Moze bez problema da kaze da nije poslat/preuzet. Lt bi mi trazio potvrdu o slanju- i sta onda?  Pitali bi zasto l.c.ako je islo licno preuzimanje? Sta da radim kako da postupim?

Pa verovtno samo hoće da uštedi iako zapravo lično preuzima, ali sama si sebi odgovorila - u slučaju spora - ti si u gabuli.

(15.12.2017 13:33)fiorellino Piše: Detaljnije informacije o akciji:

http://blog.limundograd.com/2017/12/novo...i-kupindu/

Kaže se "Navedeni popust se može ostvariti  između istog kupca i prodavca samo jednom, odnosno prilikom realizacije prve transakcije između istih lica;"
Šta ovo tačno znači? Da li mogu kod jednog prodavca da kupim više predmeta i platim zbirno - je l to jedna LC transakcija? Ili je jedna transakcija samo jedan predmet bez obzira da li sam odjednom kupio više predmeta kod istog prodavca?
Ako bi kolege bile tako ljubazne da se uzdrže od sopstvenog tumačenja - za sve bi bilo dobro da nam odgovori neko odgovoran iz Ltima.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od serjoza - 15.12.2017 15:40

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)