• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(15.12.2017 21:44)alvirko Piše: Evo paradoksa koji se meni desio.
Nije da sam nešto oštećena ili da bih mnogo uštedela kupovinom, no samo želim da podelim svoje iskustvo.
Prekjuče sam izlicitirala duks.
Rekoh, što da ne iskoristim popust. Aktivacija LC je moguća 2 dana po licitiranju (inače taj prodavac uvek ima aktiviran LC), i od danas ja sam mogla da iskoristim popust.
Ali ne može.
Znači, iako akcija traje OD DANAS, aktivacija LC je moguća i DANAS, ja predmet ne mogu platiti karticom.
Da li zato što je aukcija završena 13.12, ali opet, aktivacija je moguća 2 dana.
Suma nije velika i ja svakako planiram da sutra još nešto licitiram od istog prodavca, samo mi je malo nejasno zašto ne može.
Jedino logično mi je da je aukcija završena pre akcije, no, opet, aktivacija traje 2 dana za LC.

Da li se sećate koje ste tačno obaveštenje dobili kada ste pokušali da platite putem kartice?

(17.12.2017 14:14)nesa-s Piše: Dilema
Ne radi se o mojim oglasima ali svejedno.
Na stranici dobijoj pretrazivacem pet oglasa sa knjigama "Istorija srpskog naroda" stoji oznaka da su sa Visa-popustom,

https://www.kupindo.com/pretraga.php?Pre...985&iStr=3

Kada se otvore oglasi peta knjiga u nizu nema oznaku da je sa Visa-popustom

https://www.kupindo.com/Drustvene-nauke/...-drugi-tom

Da li je ovo greska u sistemu ili vec tradicionalno kasnjenje sistem posto je juce svih pet oglasa bilo bez oznake popusta kada se otvore ali tada nisam imao vremena da posaljem poruku.

Moguće da je došlo do manjeg kašnjenja u indeksiranju. Ukoliko ponovo primetite nešto slično, molim vas odmah javite korisničkoj podršci putem kontakt strane da bi kolege mogle blagovremeno da reaguju.

(17.12.2017 19:17)alexvuk Piše: Rekao bih da sam prodao svoj prvi predmet na ovaj način, jer je uplata legla malopre, i to momentalno. Čak nije bilo ni poruke, da kupac plaća preko LC. No tu je i prvi problem, adresa je na Crnu goru. A status je uplaćeno, i ja treba da šaljem. Mislim da iz Limundo tima, nisu predvideli ovo, jer iz druge države svakako ne može da koristi LC, niti ja postexpres.  

Naravno pitao sam kupca da li ima srpsku adresu, no ako nema, eto posla za limundo tim.

Limundo Cash sada može da se koristi i ukoliko je kupac u drugoj državi, jer je uvedeno plaćanje karticama.
Kupac ne mora da plati u dinarima, njegova banka će automatski izvršiti konverziju.
Sada samo treba da se dogovorite oko poštarine i slanja van Srbije, ali uplata na ovaj način je regularna.

Poruku za aktivaciju niste dobili jer smo želeli da pojednostavimo sistem - kupac odmah plaća i uplata je za svega par minuta na Limundo Cash računu, ovde možete videti više informacija: http://blog.limundograd.com/2017/10/limu...je-izmene/
Experientia docet.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od fiorellino - 18.12.2017 11:25

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)