• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(18.12.2017 11:25)fiorellino Piše:
(17.12.2017 19:17)alexvuk Piše: Rekao bih da sam prodao svoj prvi predmet na ovaj način, jer je uplata legla malopre, i to momentalno. Čak nije bilo ni poruke, da kupac plaća preko LC. No tu je i prvi problem, adresa je na Crnu goru. A status je uplaćeno, i ja treba da šaljem. Mislim da iz Limundo tima, nisu predvideli ovo, jer iz druge države svakako ne može da koristi LC, niti ja postexpres.  

Naravno pitao sam kupca da li ima srpsku adresu, no ako nema, eto posla za limundo tim.

Limundo Cash sada može da se koristi i ukoliko je kupac u drugoj državi, jer je uvedeno plaćanje karticama.
Kupac ne mora da plati u dinarima, njegova banka će automatski izvršiti konverziju.
Sada samo treba da se dogovorite oko poštarine i slanja van Srbije, ali uplata na ovaj način je regularna.

Poruku za aktivaciju niste dobili jer smo želeli da pojednostavimo sistem - kupac odmah plaća i uplata je za svega par minuta na Limundo Cash računu, ovde možete videti više informacija: http://blog.limundograd.com/2017/10/limu...je-izmene/

Dobro, to je sve u redu. Pretpostavimo da se on javi i hoće da doplati na neki način i poštarinu. Šta onda raditi sa statusom na LC? Pošto nema šanse da se sve završi za 40 sati, a znamo da nema srpsku adresu.

Ako se nikada ne javi, šta raditi onda? Kako oceniti kupca? Smile

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od alexvuk - 18.12.2017 11:39

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)