• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(20.12.2017 13:32)fiorellino Piše: Isplate sa Limundo Cash računa se vrše svakog radnog dana u 11h za Intezine korisnike, tako da bi trebalo da Vam je novac danas prosleđen.

pisao sam ranije o problemu sa kojim sam se susreo - blokirana transakcija zbog zloupotrebe... kontaktirao sam Tim i objasnio da nije, prihvatili su pojasnjenje, odblokirali nalog.
E sada, uplata je prosla pre ponistavanja kupovine (sve se odigrava u nedelju).
L.Tim kaze da se novac vraca posle jednog radnog dana...
S obzirom na to da kazete da se u 11h vrse isplate, znaci proslo je 3 ukupno... Ako ste upuceni, da li znate kada bi trebalo da mi se vrate novci? (pare cu definitvno cekati jos i do sutra, a mozda i poruku L.Tima koji odgovara jednom dnevno)

(20.12.2017 13:53)bongo61 Piše: И ја сам излицитирао јуче на 320,00. Са умањењем -30%, израчунам да треба да платим 224,00 дин. Кад сам то покушао преко  мог лимундо рачуна и виса картице, траже ми 320,00+59,00 (провизија?)= 379,00 дин!!!
Покушао сам да позовем телефоном лимундо помоћ (раде од 11:00): кућним - никакав сигнал, ни да "бекне"; позовем мобилним: исто, само ми скида кредит (минути кренули...). На мејл нисам добио одговор
Па се питам: Ко је овде луд?

kada kliknes "nastavi", pre konacne potvrde, izbacivalo je sumu sa popustom.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od TOB6718 - 20.12.2017 13:59

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)