• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsetnik kada se pojavi određeni predmet – zašto samo 6 meseci?
Pozdrav Limundovci Smile

Ovaj "email podsetnik kada se pojavi određeni predmet" je zaista korisna stvar, više puta mi je skrenuo pažnju na nešto što sam želeo da kupim, a promaklo bi mi jer ne mogu da visim na Limundu svaki dan. Međutim:

-Nikako mi nije jasno zašto ne može da se vidi spisak "pretraga" na koje sam prijavljen
-Zašto podsetnik traje samo 6 meseci?
-Ukoliko aktiviram podsetnik sa ključnom reči sa kojom sam ga već aktivirao, ne pojavljuje se obaveštenje da je takav podsetnik već aktiviran, nego izlazi redovna poruka da će na mail stizati obaveštenja

Kad bi makar mogao da vidim na šta sam se sve prijavio (a prijavio sam se na puno toga), onda bi makar mogao ručno da osvežavam podsetnike, ovako se dešava da neki podsetnici isteknu i da jednostavno zaboravim na to, jer sam naravno podsetnike iskoristio za stvari koje se ne pojavljuju toliko često.

Da li ja propustam ovde nešto, ili zaista ne može nigde da se vidi na šta sam se sve prijavio, a pitanje ostaje zašto je period samo 6 meseci?

Citiraj
Da li sam možda promašio temu, forum, pa ni posle mesec dana nema nikakvog odgovora? Smile

Citiraj
AKTIVACIJA PODSETNIKA
Obaveštenje:
Za ove kriterijume pretrage je već unet podsetnik ka ovoj e-mail adresi.

Nema odgovora, ali makar ima napretka Wink

Citiraj
У последње време најчешће купим нешто кад добијем подсетник на мејл да је стигло нешто што сам тражио тад и тад...

Мислим да је ово јако битна ставка за куповину, а јако занемарена.

Сад полако заборављам шта сам све ставио у подсетник, шта ми је истекло шта није... ево рецимо, имам подсетник да ми јави кад год изађе нешто у вези речи "Етиопија". И ту некако и може, кад видим да баш дуго не стиже, проверим поново.
Али рецимо под "Кортасар" ми стиже једном у 15 дана, проћи ће три месеца док ја схватим да је истекло, а у међувремену сам можда пропустио књигу коју тражим, продавац продају а ви провизију јер ово с подсетником није сређено.

И под хитно средити и подсетник за Купиндо, јер мислим да доста људи купује кад види да се појавило нешто што их занима, а сад да ја претражујем по 20 термина сваких три месеца, на памет ми не падне.

Citiraj
(30.03.2018 14:16)Inspektor_Nagib Piše: У последње време најчешће купим нешто кад добијем подсетник на мејл да је стигло нешто што сам тражио тад и тад...

Мислим да је ово јако битна ставка за куповину, а јако занемарена.

Сад полако заборављам шта сам све ставио у подсетник, шта ми је истекло шта није... ево рецимо, имам подсетник да ми јави кад год изађе нешто у вези речи "Етиопија". И ту некако и може, кад видим да баш дуго не стиже, проверим поново.
Али рецимо под "Кортасар" ми стиже једном у 15 дана, проћи ће три месеца док ја схватим да је истекло, а у међувремену сам можда пропустио књигу коју тражим, продавац продају а ви провизију јер ово с подсетником није сређено.

И под хитно средити и подсетник за Купиндо, јер мислим да доста људи купује кад види да се појавило нешто што их занима, а сад да ја претражујем по 20 термина сваких три месеца, на памет ми не падне.

Proveri ti češće - podsetnik Limunda ništa ne valja. Evo - probaj da staviš podsetnik izviđač - ja nikad ništa dobio nisam, a aktivan, a izlaze aukcije sa tom rečju. A ne znam do kad aktivan, a ne mogu da isključim.

Citiraj
Мрзи ме, не сетим се, не сећам се шта сам све ставио у подсетник... али кад ми стигне мејл, сетим се и купим.

Није ми нешто ни претерано битно, није ми ништа о главу, али ако желе да повећају продају, мислим да је ово добар потез...

Citiraj
@ Inspektor_Nagib,
Hvala vam, razmotrićemo vaš predlog.

@ serjoza
Da li ste probali da se ponovo prijavite na podsetnik za tu reč? Značilo bi nam da nam pošaljete printscreen strane kada probate ponovo da se prijavite. Stižu li vam podsetnici za druge ključne reči, pratite li da ne završe u Spam folderu?

Citiraj
(31.03.2018 23:06)Melodi Piše: @ Inspektor_Nagib,
Hvala vam, razmotrićemo vaš predlog.

@ serjoza
Da li ste probali da se ponovo prijavite na podsetnik za tu reč? Značilo bi nam da nam pošaljete printscreen strane kada probate ponovo da se prijavite. Stižu li vam podsetnici za druge ključne reči, pratite li da ne završe u Spam folderu?

Pa pokušao, pokušao. Pokušao ja i sa svim oblicima - sa i bez čćđš , ali ne vredi.
A printskrin - pa šta da vam šaljem - uzmite neki od vaših naloga, prijavite se za podsetnik pa to učinite ponovo i izaći će Vam obaveštenje:
"Obaveštenje:
Za ove kriterijume pretrage je već unet podsetnik ka ovoj e-mail adresi
."
A pošto, kao što su kolege već napisale, nit imamo spisak termina za koje su nam aktivirani podsetnici, niti mogućnost da se odjavimo OSIM iz imejla sa podsetnikom koji - kvaka 22 - NE stižu onda je to začarani krug dok ne istekne 6 meseci. Za koje takođe NE znamo kad su istekli jer nema obaveštenja. Big smile
Podsetnici za neke stižu, koliko stignem da pratim, redovno, za neke rekao bih ne baš za sve predmete, a za neke nikako. Eto - probajte da "zapratite" termin izviđač - meni nikad ništa nije stiglo zadnjih meseci, a ima novih predmeta - proveravam.
Ne odlaze u spam, proverio.

Citiraj
Hvala vam na povratnoj informaciji, prosleđujem kolegama da dodatno provere.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)