• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsetnik za pretragu - bolje da ga nema
Podsetnik za pretragu - znate ono - nešto tražite pa vam Limundo ljubazno ponudi da vas na imejl obavesti kad nešto što ste tražili "iskoči" na Limundu? E to.
TO NE RADI, odnosno radi tako da bolje da ga nema jer je nepouzdano, za neke termine ne radi uopšte, a za neke delimično - što je još gore jer čovek misli da mu je Limundo javio SVE predmete sa datom ključnom rečju, međutim tvrd vam stojim - NIJE. Proverite sami - ja sam radio skoro pa već istraživanja i kako bi to elokventno sročio moj košo moler "Ovo ti nije ni za krivi..." da ne lajem sad.
Ali imajte u vidu - PODSETNICI ZA KLJUČNU REČ SU NEPOUZDANI I LOŠI.
JAKO LOŠI.
BAŠ, BAŠ JAKO LOŠI - PRETRAŽUJTE SAMI.
I ono - uprava - samo dajte neke nove dugmiće, nemojte se oko ovoga uzbuđivati previše.

Citiraj
Како бре лоши?

Citiraj
(19.02.2018 00:24)Inspektor_Nagib Piše: Како бре лоши?

Jesi li kontrolisao? Recimo tražiš kačket. I uveče zapamti - zapiši koji je bio najskorije postavljen (sortiraš rezultate pretrage po početku: najskorije) pa vidi koje ćeš NOVE dobiti u podsetniku sutra, pa onda proveri - napravi ponovo ručno pretragu po ključnoj reči i sortiraj po početku najskorije - da li ih ima više nego što si dobio u podestniku. Probaj da pratiš pa ćeš videti.

Citiraj
ja koristim feedly.com za pracenje kupaca i kljucnih reci, pa cim iskoci minion ja ga kupujem Smile
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)