• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav trazim pomoc
Postovani prijatelji Limunda,molim vas da mi pomognete oko do sada nevidjene situacije ca jednim kupcem...
Naime radi se o clanu koj je izlicitirao moj predmet licitacije na kome su bile navedene opcije placanja slanja i preuzimanja....doticni je pokusao da nametne neki svoj nacin koj nije bio naveden...u medjuvremenu obavestavam limundo tim ovezi nastalog problema kao i to da cu da posto kupac ne zeli da ispostuje moje navedene uslove oceniti istog negativno zbog povracaja provizije...sto sam i na kraju uradio.Doticni brze bolje mene ocenjuje negativnom iako nema prava,ja se zalim limundo timu nasta dobijam sledece poruke...

1.P oruka poruka stigla u 12,10 od ILIJE LIMUNDO TIM

Zdravo Dalibore,

Kontaktiram vas povodom saradnje sa članom.

Ocena koju ste dodelili je poništena, jer je kupac platio
i preuzeo predmet, a na isti ima reklamaciju.

Zamolio bih vas da kontaktirate vašeg saradnika i pokušate
da se dogovorite oko uvažavanja reklamacije. Negativna
ocena se može obrisati samo nakon realizovane reklamacije,
po zahtevu kupca.

Hvala vam na trudu

2.Poruka stize u 14,30 od MILJANA LIMUNDO TIM koja glasi ovako

Poštovanje Dalibore,

Hvala na poruci koju ste nam poslali!
Veoma mi je žao što je došlo do ovakve situacije i razumem vaše
razočarenje postupcima člana.

➩ Slažem se da ovakva reakcija člana nije korektna, zbog toga vam je
poništena neopravdana ocena.

Želim vam uspešne saradnje i prijatnu komunikaciju
sa ostalim članovima na Limundu.

Svako dobro i lep dan! ☘

Srdačan pozdrav,
Miljan
Limundo tim

i dolazim u situaciju da meni se brise negativna ocena sto mi je doticni clan dao i vraca mi se provizija kao da sam prodao predmet i on dobija pravo da me oceni negativno...sta da radim poslao sam limundu poruku sa slikama da je predmet jos uvek kod mene ako ima nacin poslao bih i video zapis da predmet jos uvek kod mene i da ga nisam prodao....pomagajte molim vas nervira me bezobraznost limundovca

Citiraj
treba da se žalite LT-u zašto je poništio ocenu Kupcu koji NIJE ni platio niti preuzeo predmet

tražite da vrate neopravdano poništenu negativnu

ako sam dobro razumeo slučaj

Citiraj
cuvam sve poruke sa limundom sto sam kontaktirao i sa doticnim prevarantom kao i to voleo bih da on slika i prilozi sta je odkupio od mene...posto je slagao
kako je ovo moguce i kako moze doticni iz limundo tima da daju sud a da ne proveravaju predhodne poruke
ja sam u ovoj situaciji ostecen na veoma bezobrazan nacin

DA LI IMA NEKO SAVET I RESENJE ZA OVU SITUACIJU
JOS UVEK NISAM DOBIO ODGOVORE OD LIMUNDA

NARAVNO DA STE DOBRO RAZUMELI PORUKU

Citiraj
evo odgovorio sam već

treba da se žalite LT-u zašto je poništio ocenu Kupcu koji NIJE ni platio niti preuzeo predmet

tražite da vrate neopravdano poništenu negativnu

možete tražiti i supervizora da ispravi grešku člana Lt-a

Citiraj
KAKO SE TRAZI SUPERVIZOR

Citiraj
(10.03.2018 18:50)skituljko9 Piše: KAKO SE TRAZI SUPERVIZOR

pa sve isto preko kontakt strane

Citiraj
da li trebas da budes premium clan da bi imao posredstvo supervizora ili ne moras

Citiraj
(10.03.2018 18:59)skituljko9 Piše: da li trebas da budes premium clan da bi imao posredstvo supervizora ili ne moras

koliko je meni poznato ne

Citiraj
hvala na pomoci poslao sam sve cekam sada odgovor ovo je neverovatna stvar sto mi se desila

Citiraj
(10.03.2018 19:02)skituljko9 Piše: hvala na pomoci poslao sam sve cekam sada odgovor ovo je neverovatna stvar sto mi se desila

nema na čemu , pa mogu i oni da pogreše a drugo ko zna šta je onaj kupac pisao njima

Citiraj
pa ocigledno je iz prve poruke napisao ovo

Ocena koju ste dodelili je poništena, jer je kupac platio
i preuzeo predmet, a na isti ima reklamaciju.

apsurd je da neko na ovaj nacin moze da zezne i limundo i prodavca

Citiraj
Mene zanima kraj ovoga Big smile Neverovatna situacija Big smile
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
Kod mene je slican slucaj. Covek licitira pobedjuje na aukciji, uplacuje mi 200 din kao dopunu za mob. Posle toga se javlja i trazi da mu posaljem postom kao obican paket, jer je tako najeftinije. Odbijam to na aukciji sam ponudio slanje samo bexom. Zalim se limundo timu i oni mi savetuju da kupcu vratim novac i da saradnju ocenim pozitivno. Kazu on je meni platio i time je ispunio svoju obavezu prema meni. Da li je ovo neki novi nacin da covek odustane od kupovine a da ne dobije zasluzenu negativnu ocenu.

Covek licitira pobedjuje na aukciji, uplacuje mi 200 din kao dopunu za mob. Posle toga se javlja i trazi da mu posaljem postom kao obican paket, jer je tako najeftinije. Odbijam to na aukciji sam ponudio slanje samo bexom. Zalim se limundo timu i oni mi savetuju da kupcu vratim novac i da saradnju ocenim pozitivno. Kazu on je meni platio i time je ispunio svoju obavezu prema meni. Da li je ovo neki novi nacin da covek odustane od kupovine a da ne dobije zasluzenu negativnu ocenu.

Citiraj
Ne citaju poruke. Moras im prstom pokazati
Sledeci put od mene dobijaju ocenu jedan kada ne procita i ne pogleda da sam u pravu Big smile
PA onda neka vade sami vruc krompir kada operatere uhvati supervizor zbog loseg feed back-a
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
@Milun69
Mislim da se ovde samo nismo lepo razumeli, nekada je teško da na osnovu jedne poruke zaključimo šta se tačno desilo. Koleginica vam je u poruci naknadno napisala:

"Ipak ukoliko on zahteva druge uslove za slanje koji nisu bili
navedeni na aukciji, mozete odustati od saradnje,
ali je pre toga potrebno da clanu izvrsite povracaj
uplacenog iznosa."

i kasnije smo vam napisali da ne brinete za negativnu (ukoliko je dobijete) .

Možete oceniti člana negativnom ocenom, naravno, samo smo mi uvek
za to da najpre probate da nađete neko rešenje.

@Branka030025
U pravu ste, to jeste za jedinicu. Ipak, potrudićemo se da dobijemo peticu. Smile

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)