• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opcija niže ponude na Kupindu
Želim da iznesem jedan predlog, možda je tu temu već neko pokrenuo na forumu ali ne pratim forum pa se unapred izvinjavam ako je tema bajata.
Moj predlog se tiče Kupinda. Kako bi bilo da se uvede opcija nuđenja niže cene? Primer, ja sam postavio neki predmet na Kupindu po ceni 1000 din i bilo ko može odmah da ga kupi po toj ceni. Ali šta ako je neko zainteresovan da kupi moj predmet ali bi za njega ponudio 500 din ili bilo koji drugi iznos. Zašto ne uvesti opciju da potencijalni kupac na kupindu ima mogućnost da ponudi nižu cenu koju sam želi i da se obaveže da će kupiti predmet po toj ceni koju je ponudio, a na prodavcu bi bilo da odluči da li će da prihvati ili odbije ponuđenu nižu cenu. Verujem da bi ovakav sistem nuđenja niže cene značajno povećao broj kupoprodaja i da bi uvođenje te opcije bilo na veliku korist i prodavcima i kupcima a i samom Kupindu.

Citiraj
Како се неко овога није пре сетио...

Citiraj
Već predloženo ranije, pa može to da uradi i sad u privatnoj poruci , samo ja sam protiv toga jer imam dovoljno mozga da sam pojeftinim ili uključim popust ili poskupim bez sufliranja kupca..

I plašim se da bi se to pretvorilo u spamovanje prodavaca...

Kako niko ne predloži da kupac ima opciju da nudi više nego što piše ako može manje pošteno bi bilo da može i više ja nisam zainteresovan za jeftinije samo za skuplje Smile

Citiraj
(15.03.2018 14:29)Sasazar Piše: Želim da iznesem jedan predlog, možda je tu temu već neko pokrenuo na forumu ali ne pratim forum pa se unapred izvinjavam ako je tema bajata.
Moj predlog se tiče Kupinda. Kako bi bilo da se uvede opcija nuđenja niže cene? Primer, ja sam postavio neki predmet na Kupindu po ceni 1000 din i bilo ko može odmah da ga kupi po toj ceni. Ali šta ako je neko zainteresovan da kupi moj predmet ali bi za njega ponudio 500 din ili bilo koji drugi iznos. Zašto ne uvesti opciju da potencijalni kupac na kupindu ima mogućnost da ponudi nižu cenu koju sam želi i da se obaveže da će kupiti predmet po toj ceni koju je ponudio, a na prodavcu bi bilo da odluči da li će da prihvati ili odbije ponuđenu nižu cenu. Verujem da bi ovakav sistem nuđenja niže cene značajno povećao broj kupoprodaja i da bi uvođenje te opcije bilo na veliku korist i prodavcima i kupcima a i samom Kupindu.

Bajata, brale, veoma bajata. Lepo od tebe što ne čitaš, ali želiš da nas prosvetliš - to svi stanovnici svakog foruma najbolje obožavaju.  LOL
Ali idej aje odlična pa što da se ne ponovo, a original imaš ovde ako te zanima koako smo o tome rezonovali dok ti još nisi bio tu. http://cafe.limundo.com/thread-210.html
Inače to je sastavni deo svakog ozbiljnog web aukcijskog i sličnog sajta međutim na Kupindu je neprovediva iz tehnoloških i fizioloških razloga.
Iz tehnoloških jer je to kao da ugradiš katalizator na Trabanta, a iz fizioloških jer nadležne da izvineš - zabole da poboljšavaju funkcionalnost osim ako nije reč u šarenim dugmićima.

Citiraj
Seroza, ili kako li već, ne želim nikoga da prosvetlim, pogotovu ne tebe i takve koji misle da su jako pametni i sa podsmehom dočekaju svakoga ko se prvi put javi na forumu. Ne čitam poruke na forumu i nism mogao da se vratim tri godine unazad i pregledam sve što je napisano, ogradio sam se i napisao da ne znam da li je ta tema već bila pokrenuta. Samo sam napisao da bi meni i kao kupcu i kao prodavcu odgovarala takva opcija. Srećom, ne provodim previše vremena na netu i srećom nemam često priliku da naletim na takve samozadovoljne kao što si ti. Nije ni približno isto ponuditi nekome manji iznos i obratititi mu se porukom. Od mene toliko, prosvetljuj se ti sam kako želiš i koliko želiš.

Citiraj
(15.03.2018 16:35)Sasazar Piše: Seroza, ili kako li već, ne želim nikoga da prosvetlim, pogotovu ne tebe i takve koji misle da su jako pametni i sa podsmehom dočekaju svakoga ko se prvi put javi na forumu. Ne čitam poruke na forumu i nism mogao da se vratim tri godine unazad i pregledam sve što je napisano, ogradio sam se i napisao da ne znam da li je ta tema već bila pokrenuta. Samo sam napisao da bi meni i kao kupcu i kao prodavcu odgovarala takva opcija. Srećom, ne provodim previše vremena na netu i srećom nemam često priliku da naletim na takve samozadovoljne kao što si ti. Nije ni približno isto ponuditi nekome manji iznos i obratititi mu se porukom. Od mene toliko, prosvetljuj se ti sam kako želiš i koliko želiš.

Ene de – ja ga krstim, a on prdi. Facepalm JA sam te podržao OVA DVOJICA te za....vaju. Big smile
Imponuje mi da ti kao neko ko ne provodi mnogo vremena na netu ima vremena da toliko temeljno analizira moj lik i delo, ali očigledno si me s nekim pobrkao. Big smile
Ali da ti kaže čika – dok si ti čekao svoju desetu ocenu kao prodavac čika je ovo isto predlagao u temi koju sam ti dao. A pošto te baš mrzi da čitaš – evo ti direktan link – nema mnogo da se čita: http://cafe.limundo.com/thread-210-post-...l#pid43739
Ae pa kad završiš da diskutujemo. O temi, ne o mojoj grandioznoj pojavi.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)