• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da bude vidljivo iz kog je mesta (grada) svaki clan
Cesto mi se desava posto pratim odredjenu kategoriju predmeta da licitiram predmet i dam ponudu za koju smatram da je moj maximum.Taj clan ima recimo 3-4 pozitivne.
Sta se dalje desava,pobedi clan sa recimo 60 pozitivnih i 10 negativnih sto je i normalno,dao je najvecu ponudu.
Posle odredjenog vremena se pojavljuje ista aukcija,iste slike i isti clan(ovaj sa 3-4 pozitivne) je postavlja,kao i prvi put.
U medjuvremenu su jedan drugom dali pozitivne ocene,sto znaci da je kupoprodaja uspesno obavljena.
Sve ukazuje na vestacko nudjenje.
Moj predlog je da kada kliknem na pobednika aukcije(njegov nick) da tamo stoji i odakle je clan,kao sto ima kod ponudjaca,jer u vecini slucajeva vestacki se nudi iz istog mesta.

Citiraj
Moze da bude i reklamacija, ne mora da znaci da VN.
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
Predmet je nov,nekoristen.

Citiraj
(19.03.2018 22:31)Swarcadder Piše: Predmet je nov,nekoristen.

Je li ti palo na pamet:
1. Da ima više istih predmeta?
2. Da potražiš temu veštačko nuđenje pa da tamo pišeš, a ne da uđeš i odmah otvoriš novu temu?
Možda i da budu vidljive IP adrese i lični podaci kupaca?

Citiraj
1.Da,moguce je,ali se precesto desava,bar u aukcijama koje ja pratim.
2.Sustina moje teme je ideja ili predlog da se vidi samo mesto iz kog je clan,nista vise,gore navedeno je samo primer,zato sam i otvorio temu bas ovde,posto nisam nasao slicnu.
Ne predlazem nista sto bi otkrilo identitet clanova.
Ako moze da se vidi odakle je clan koji postavlja aukciju zasto ne bi moglo da se vidi i odakle je clan koji nudi?

Citiraj
Mnogi kupuju iz svog grada da bi ustedeli na postarini i skratili vreme obavljanja kupoprodaje, tako da to sto bi video da je ponudjac iz istog grada kao i prodavac, bio bi NIKAKAV dokaz za VN...

Citiraj
pa u sustini ti mozes da odes na profil clana koji nudi, i onda ides na "Sve aukcije člana" i ako ima neku aukciju aktivnu tu mozes videti odakle je ili mozes da mu odes u ocene, i ako nije zakljucao da mu se u ocenama vidi za koje je aukcije ocenjen tu takodje mozes videti njegove stare aukcije i opet mozes pogledati odakle je. eto ako bas zelis da uhodis nekog, postoje nacini za to Smile

Citiraj
Зашто би забога вн морало да буде из истог места?

Citiraj
Ne vidim svrhu ovog komentara jer takvim malverzacijama, ako uopšte postoje, niko nema načina ni sredstvo kojim bi sprečio da se to dešava. Jednostavno ako takvom članu ne odgovara način prodaje, neka potraži neki drugi, a na nama je da odredimo koliko smo spremni da platimo određenu stvar i dalje nas ne interesuje.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)