• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
45 dinara kredit poklon zbog provizije u Posti i banci
Mislim da bi bilo fer da nam se vrati provizija, jer ne postoji nacin da uplatimo sebi kredit bez provizije. Na Ebay-u se uplacuje kredit bez provizije

Citiraj
Uplatiš online i nema provizije, i pare legnu na račun.

Ja i dalje ne mogu da shvatim da ljudi pogotovo mladi u XXI veku stoje satima u redu da plate račune i plus proviziju na svaki račun kada bukvalno sa svog telefona, lap topa, kopmpjutera za dva minuta mogu bez provizije mogu da uplate bilo koji račun.

Citiraj
a ti redwine ne shvatas da mnogi rade na crno i ne dobijaju pare u banku pa bi takvo placanje islo na nacin da odu u banku, uplate na racun pa onda placaju sta hoce preko telefona itd... ai u banci se ceka tako da...

Citiraj
Pa dobro ako rade na crno i ne zele da otvore racun u XXI veku, onda neka plaćaju proviziju, bar ikakve koristi država da ima od njih..

Citiraj
redwine nije da hoce ili nece da otvore racun nego ako radis na crno racun ti prazan... razumes?... a da ide da uplacuje na racun... banke rade do pola 4 neki do 4... a neki rade samo prve smene... oce nece moraju tako. bio sam i ja u toj situaciji pa sam morao tako...

Citiraj
(23.05.2018 17:08)SmajliNS Piše: redwine nije da hoce ili nece da otvore racun nego ako radis na crno racun ti prazan... razumes?... a da ide da uplacuje na racun... banke rade do pola 4 neki do 4... a neki rade samo prve smene... oce nece moraju tako. bio sam i ja u toj situaciji pa sam morao tako...

TIII si kriv što je budžet tanak, TIII! LOL
A predlog je sam po sebi geeenijaalan kako to samo balkanska pamet i pilićarija može da smisli.  Bravo
Prošetaj, brašo, do Inteze, uplati bez provizije i Bog te veselio.

Citiraj
Racun moze otvoriti ko god hoce bez obzira da li je zaposlen ili nije, samo sto ce morati ici sam sebi uplacivati novac ako mu je prazan racun.
Ja sam sebi otvorio racun u Intezi najvise zbog limunda/kupinda jer su mi se dva puta vratili paketi pa sam morao placati duple postarine. Sad svako ko kupi nesto od mene, prvo mi placa na racun pa ja njemu onda saljem. Isto sam nezaposlen, krpim kraj s krajem tako sto trgujem polovnim stvarima preko interneta.
E sad, sto se to tretira "promet novca na crno" ili "siva ekonomija", znas kako me zabole djon od cipele. Cool

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)