• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Članu je onemogućena...
Sada sam video status člana u kojem piše:
ČLANU JE ONEMOGUĆENA KUPOVINA/PRODAJA DO ISPRAVKE NEGATIVNIH OCENA. LIMUNDOGRAD TIM.

Iz čiste radoznalosti bih voleo da znam kako on može da ispravi negativne ocene ako ne dobijap ozitivne, odnosno ne može da kupuje i prodaje?

Citiraj
(14.06.2018 20:33)gougy Piše: Sada sam video status člana u kojem piše:
ČLANU JE ONEMOGUĆENA KUPOVINA/PRODAJA DO ISPRAVKE NEGATIVNIH OCENA. LIMUNDOGRAD TIM.

Iz čiste radoznalosti bih voleo da znam kako on može da ispravi negativne ocene ako ne dobijap ozitivne, odnosno ne može da kupuje i prodaje?

pa ocenjivanje nema veze sa kupovinom npr ja mogu da ispravim i negativnu koju sam dobio i pre 5 godina , znači nisu moguće samo trenutno kupovine ali ocenjivanje i dalje radi, mada se dešava da zaborave da uklone taj tekst a prošla epitimija ...

Citiraj
Negativna se ispravlja tako sto se naguzis koliko god zeli onaj koji je negativnu dao, figurativno govoreci.
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
Nekad ti je i dosta guženja pa ostaviš nek se slažu.

Pametan član može dosta zaključiti iz popratnih komentara gde često vidiš da ta negativna i nije toliko zaslužena, pa se ipak odluči za saradnju s nesrećnikom Smile
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
(15.06.2018 10:43)1halogen Piše: Nekad ti je i dosta guženja pa ostaviš nek se slažu.

Pametan član može dosta zaključiti iz popratnih komentara gde često vidiš da ta negativna i nije toliko zaslužena, pa se ipak odluči za saradnju s nesrećnikom  Smile

Da... to sam ja uradio i još razgovarao sa 'negativcem' i on me ubedi da mu ipak pošaljem paket jer su mu dotadašnje negativne ocene dali neki onako... namerno. I to verovanje platih 540 din.  Smile

Citiraj
Gougy,
nisam baš toliko puna poverenja i hrišćanske tolerancije.

Nikad nisam slala negativcima, samo lično preuzimanje oči u oči, i imala sam uspešnu saradnju s 5-6 okorelih negativaca (znači od 6 do 22 negativne), pritom me jedan od njih bombardovao izveštajima o zdravstvenom stanju uže i šire familije, nudio fotokopije lekarskih nalaza i šta sve ne, no to kod mene ne prolazi. Pa kad vide čvrst stav dovedu se u red, dođu i kupe (jer znaju da u protivnom sledi negativna).
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
15. Jun. '18 11:56

Pokraden sam od strane doticne, ne javlja se na telefon, pare mi nisu vracene, podnosim krivicnu prijavu za prevaru!
Samsung s9+ nov vakum

POZITIVNA (od kupca)

primedba autora: rec je o telefonu za 63.310 din

Citiraj
(15.06.2018 16:39)mirjanamama Piše: 15. Jun. '18  11:56

Pokraden sam od strane doticne, ne javlja se na telefon, pare mi nisu vracene, podnosim krivicnu prijavu za prevaru!
Samsung s9+ nov vakum

POZITIVNA (od kupca)

primedba autora: rec je o telefonu za 63.310 din

pa jel to za pozitivnu ocenu Hmm

Citiraj
To je  clanica koja se pominjala u temi vestacko nudjenje, izgleda da ju je LT nagazio, pa su sada kupci nastradali Kafica2

[Slika: U6Qfk64.jpg]

https://www.limundo.com/Clan/natasa1003
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
sve znamo, prodaje telefone koje nema pa se čeka 20 dana pa ko šta dobije dobije a da ne govorim da je je dobar njenih kupaca kupio po 100 i kusur telefona , naravno ima i brisanja negativnih i svega tu...

Citiraj
Kako dobijanje telefona moze LT da stopira ili vracanje para?

Ali limundo prevaranata? El to od kada je serz protrcao kroz promenjene provizije za telefone?
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)