• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestija za Limundo korisnike koji imaju negativne ocene
Skoro sam stavio predmet na licitaciju i pobedio je clan koji ima par negativnih ocena, uglavnom ocenjen negativno zato sto ne preuzima predmete. Sad treba da strepim da li ce da preuzme predmet ili ne i da platim duplu postarinu. Zar ne bi bilo dobro za nas koji prodajemo nesto da postoji opcija da clanovi koji imaju jednu ili vise negativnih ocena da ne mogu da licitiraju predmet koji prodajemo i clanovi koji nemaju nijednu ocenu takodje ili da se podesi npr minimum 10 pozitivnih 0 negativnih da mogu da licitiraju.. Mozda je neko ovo vec predlozio ali eto mozda se nekom svidi....

Citiraj
predloženo više puta , već postoji tema Crna Lista pa je ova suvišna

Citiraj
(01.07.2018 22:09)LiMuBaj Piše: predloženo više puta , već postoji tema Crna Lista pa je ova suvišna

od viska glava ne boli.. bolje ce da primete administratori i ljudi koje vode ovo ako ih uopste zanima necija kritika/sugestija..

Citiraj
@genius89
Napises u uslovima prodaje da ne saljes pouzecem clanovima ispod 10 pozitivnih i sa negativnim ocenama i problem resen.
Ja u oglasima nemam opciju pouzeca, ali ako me neko pita dal moze, shodno njegovim ocenama odlucim dal da mu posaljem.
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
nema potrebe za uslovljavanjem negativnog tipa , dovoljno je napisati moguće slanje pouzećem proverenim članovima koji nemaju negativne ocene ... pa ovi što imaju negativne neka se zapitaju što oni ne mogu da imaju tu "privilegiju"

Citiraj
Čast svakome, pouzećem nikome Smile

Citiraj
(01.07.2018 23:32)fox_87 Piše: @genius89
Napises u uslovima prodaje da ne saljes pouzecem clanovima ispod 10 pozitivnih i sa negativnim ocenama i problem resen.
Ja u oglasima nemam opciju pouzeca, ali ako me neko pita dal moze, shodno njegovim ocenama odlucim dal da mu posaljem.

Moze to ali sta ako ipak neko ko ima negativnu kupi i zahteva od mene da mu posaljem pouzecem a ja mu ne posaljem i on me oceni negativno, hoce li limundo tu ocenu ispraviti?

(01.07.2018 23:32)fox_87 Piše: @genius89
To je sve ok, ali zamisli napravis aukciju koja ti traje 7dana i na kraju pobedi neko ko ima negativnu, namerno izliticira ili ne procita uslove prodaje, posle trebam da cekam da prodju svi rokovi i da pokrenem ponovo aukciju prodjose 2 nedelje i opet iznova, o tome pricam da je sve bezveze...

Citiraj
pa izbaciš tu upciju slanja pa napišeš moguće slanje pouzećem pouzdanim članovima preko 50 pozitivnih npr

Citiraj
@genius89
Vec ti je objasnjeno kako se radi, ne moze niko da uslovljava opciju koja nije stavljena, a koja moze da postoji za normalne clanove.
Ako zelis da izbegnes clanove sa 0 ocena ili negativnim, ona ces morati da visis 24/7 na svojim aukcijama i da cesljas ko ti licitira, pa da ih stavljas u block listu, osim ako ti ne izlicitira u zadnjoj sekundi.
Odmah da ti kazem kako ce to da se zavrsi, ako nesto vredi 10.000, trenutno sa ovim odmorima na licitaciji ocekuj oko 5.000, izblokiraj pola njih sa 0 ocena ili nekom negativnom i ocekuj oko 3.000
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
(01.07.2018 20:54)genius89 Piše: ...
Zar ne bi bilo dobro za nas koji prodajemo nesto da postoji opcija da clanovi koji imaju jednu ili vise negativnih ocena da ne mogu da licitiraju predmet koji prodajemo i clanovi koji nemaju nijednu ocenu takodje ili da se podesi npr minimum 10 pozitivnih 0 negativnih da mogu da licitiraju .. Mozda je neko ovo vec predlozio ali eto mozda se nekom svidi....
Živac
A kako ti sa 0 ocena da skupe ocene ako im se onemoguci licitiranje?
Stvarno svasta Krstitelj
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)