• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podsetnik o isteku aukcije pored e-maila stiže i kao Limundo poruka
To možemo relativno brzo da napravimo.

Je citat iz poruke člana tima koji vodi ovaj sajt. Na linku http://cafe.limundo.com/thread-21-post-6...l#pid63473
Ovaj citat pokazuje da se neke stvari mogu dobro uraditi i da se kupcu iliti korisniku može izaći u susret.
Takođe pokazuje da je velika šansa da se dobije poboljšanje iskustva na sajtu ako one koji sajt unapređuju to ne umara i ne oduzima previše vremena.
Naravno, da budem mica, zahvaljujem se u ime naroda koji protiv spama nema ništa.

Mene nešto spam ne oduševljava. Mogu da razumem i razumeo zašto neko voli i zašto mu je drago, ali ja bih da se jednom sedne tamo gde se to brzo pravi i da se napravi potpun proizvod. Sa, ono, opcijama. Sa, nedobog, razmišljanjem o tome kako nisam sve jedan čovek i možda neće svako da hoće puno ulazno sanduče (onako sakato kakvo je), koje je tužno koristiti i bez desetina jednoobraznih poruka.
Tako da...

Dragi limundo,

Hoću da mogu da isključim. Znaš zašto? Jer bolje od tebe znam šta želim i šta mi treba. A nisi mi ostavio mogućnost da biram. Uvođenjem poboljšanja koja su nepotpuna, falična i/ili ometaju korišćenje i smanjuju užitak boravka na sajtu ne gubim samo ja. Rekao bih...

Svako dobro,

Vlada
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Cuti inace ce da krenu da stizu obavestenja o isticanju akcije i putem sms-a, fiksni telefon, viber, whatsup, facebook , tinder, twitter, instagram, youtube, google+ .... ako sam nesto preskocio ne zamerite  LOL
I znas sta je jos najbolje, kada nesto izbacim iz pracenja jer je preslo cenu do koje bih licitirao, i da ne ulivam laznu nadu prodavcu da sam zainteresovan, OPET mi stigne mail da ne propustim aukciju, i to na 3 mesta

[Slika: KxC5fk4l.jpg]

[Slika: voEM0xKl.jpg]

[Slika: iPKpHExl.png]
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
Iz povratnih reakcija članova smo videli da su potrebe članova različite, nekome je odgovarao novi podsetnik, nekome je to bilo previše poruka.

Sada možete na strani Moj Limundo > Moji podaci zasebno isključiti podsetnik o isteku aukcije koji se šalje Limundo porukom ili e-mail porukom, a članovi kojima odgovaraju obe opcije mogu i dalje dobijati oba podsetnika. Smile

Citiraj
(31.07.2018 16:34)Melodi Piše: Iz povratnih reakcija članova smo videli da su potrebe članova različite, nekome je odgovarao novi podsetnik, nekome je to bilo previše poruka.

Sada možete na strani Moj Limundo > Moji podaci zasebno isključiti podsetnik o isteku aukcije koji se šalje Limundo porukom ili e-mail porukom, a članovi kojima odgovaraju obe opcije mogu i dalje dobijati oba podsetnika. Smile

Lepo! Tako treba da se slušaju sugestije korisnika, samo tako nastavite. Bravo

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)