• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Misterozna kutija
Kao istrazivac na limundu, volim da kupujem i da se druzim. Zaintrigira me misteriozna kutija...kutija puna iznenadjenja i mnogo korisnih stvari....ocene limundovca su super! Ajde, evo 500 din! Stigao paket, obesila mi se usta hahahah! MISTERIJA! Koka kola rukavice, Koka kola jastuk za put, jelen reklamna majica sve divota! Ko mi je kriv sto kupujem macku u dzaku? Da nije toliko smesno, plakala bih ihihihhhhi! Pa sad, kako da ocenim...najbolje nikako Smile

Citiraj
Koliko je meni poznato barem je bilo tako ranije da nisu dozvoljavali prodaju paketa iznenađenja, ja bih reklamaciju tražio...

Citiraj
Pa na tim paketima iznenadjenja ljudi mogu da se obogate, upakujes cepanicu i napises paket iznenadjenja.
Za desetak cepanica kupis kubik drva za zimu. LOL LOL LOL LOL

Citiraj
Pa upravo zato je to zabranjeno... I ranije su takve aukcije prekidane...

Citiraj
Docekala sam razesenje misterije paket kutije.
Kopkalo sta je u kutiji. Nisam kliknula Big smile
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
okimaki71 zasto ste uopste kupovali to? samim tim sto nema naznaka sta je unutra, znaci da moze da bude bilo sta pa i nista... jedino sto eto sad niste lose prosli jer te tri stvari vrede vise od 500 dinara ali sledeci put jednostavno takve aukcije iskulirajte i/ili prijavite limundu...

Citiraj
https://www.limundo.com/Clan/auctionsmaster

Covek napravio biznis, 5 aukcija nedeljno po 500 din x 4 nedelje = 10.000 nije lose
jos prve misteriozne kutije odlazile za preko 1.000 din, dok se misterije nije razresila Smile
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
(25.07.2018 12:00)okimaki71 Piše: ...
Pa sad, kako da ocenim...najbolje nikako Smile

Koga, sebe? Živac LOL
Inace, da je nas kolega Smajli dosao do Vase misteriozne kutije, vrv bi se uneredio od srece Big smile
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)