• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gde da ga/je/to stavim?
Jedna lepa, kolažna tema. Za sve koje ne mrzi da pitaju u vezi sa tim gde udenuti.
Uvod:
Naime, dovoljno sam se često zapitao kako je moguće da ne postoji Horor kao podvrsta u knjigama, grafička novela/roman međ' stripovima, ali se setim kako sam nekada mogao da listam knjige po žanrovima i samo mi zašumi u glavi, kao sećanje na ta kleta vremena. Dosta o tome, imam zbilja pitanje.
Razrada
Gde biste mi vi, kao limundo nadležni savetovali da smestim nešto što se zove Električna šolja za automobil na 12 V?
Ne, ne želim da stavim u ostalo, jer tamo 90% aukcija iz Ostalo ne dobije kupca.
Pogledajte još jednom podelu kategorija i zatim odlučite gde ćete postaviti aukciju.
Samo ukoliko za aukciju ne postoji odgovarajuća kategorija, odaberite Ostalo.

Moram priznati da me ovo demorališe. Sa jedne strane mi se skreće pažnja na to da je smrt za aukciju staviti je sa ostalim Smile a potom, jedno veliko, skroz limundotrejdmarkovano jbga, stavi u ostalo jer nemamo kategoriju za tebe, mali veseljače.
Zaključak:
Dakle, molim za odgovor gde mi je kategorija za moju šolju?

PS Ovo bi moglo biti krasno mesto za nedoumice u postavljanju, ali bih, takođe, molio članove da i sami otvaraju teme koliko je moguće češće, jer možda se neko prevari pa vidi.
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Gde da ga turis, metnes, udenes?
https://www.limundo.com/Auto-i-moto/Auto...cije/p1316
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
(05.08.2018 16:06)fox_87 Piše: Gde da ga turis, metnes, udenes?  
https://www.limundo.com/Auto-i-moto/Auto...cije/p1316

Pa tu sam nešto mislio, ali to je ipak šolja, malo mi je neozbiljno da je to tuning. A da Vam kažem, iskreno, taj momenat sa podkategorijom tuning i stajling je u principu ostalo, samo se tako ne zove.
Vidiš, kad smo već kod toga, nekada se ohoho prijavljivalo da je haos po kategorijama, to se jurilo i prijavljivalo pa se uključivali oni što kao o tome vode računa pa se premeštali predmeti. Kako se čovek na svakog ovna navikne, to je neverovatno.
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Onda stavi u kategoriju kineski krs, ne mozes da omasis Smile s obzirom da 50% artikala tu spada

Citiraj
Мене и даље занима одговор на ово питање. Од некога ко овде ради.
То не значи да не ценим одговор fox_87.

Citiraj
Slažem se sa fox_87, najbolje bi bilo da postavite u tu kategoriju, budući da ona najviše odgovara od trenutno postojećih.

Citiraj
Eto vidis, ako neko zna da ga turi gde treba, onda sam to ja Angel

Citiraj
I sta je bilo na kraju? Jesi li ga metuno i gde? ?
Ja u principu nemam problema kada trebam da ga meinem na pravo mesto...

Citiraj
(07.08.2018 17:14)gibica Piše: I sta je bilo na kraju? Jesi li ga metuno i gde? ?

Stavio sam, ipak mi je prioritet bio to. Nažalost, morao je u pogrešnu kategoriju (da prosti ovaj narod ovde), što otežava malo situaciju i postavlja se pitanje da li sam trebao predmet istaći da bi bio uočljiviji.
Nadam se da što manje korisnika pribegava tako nečemu iz prostog nemanja mogućnosti da svoj predmet ubaci gde mu je mesto. Takoreći.
Shvatam, takođe, da postoje ljudi koji ne gledaju, kojima nije bitno koja je kategorija, dok god im se to proda...mene lično privlače aukcije koje su u kategorijama koje me zanimaju, zato i želim da postavim gde treba.

Sve ovo i potpuno ozbiljno mislim.

Citiraj
(07.08.2018 17:36)drzoidbergsbaby Piše:
(07.08.2018 17:14)gibica Piše: I sta je bilo na kraju? Jesi li ga metuno i gde? ?

Stavio sam, ipak mi je prioritet bio to. Nažalost, morao je u pogrešnu kategoriju (da prosti ovaj narod ovde), što otežava malo situaciju i postavlja se pitanje da li sam trebao predmet istaći da bi bio uočljiviji.
Nadam se da što manje korisnika pribegava tako nečemu iz prostog nemanja mogućnosti da svoj predmet ubaci gde mu je mesto. Takoreći.
Shvatam, takođe, da postoje ljudi koji ne gledaju, kojima nije bitno koja je kategorija, dok god im se to proda...mene lično privlače aukcije koje su u kategorijama koje me zanimaju, zato i želim da postavim gde treba.

Sve ovo i potpuno ozbiljno mislim.

Ja računam da će biti potrebna još jedna generacija pilića u menadžmentu da bi se neko setio da postoji ta zanimljiva reč "Gedžet" koja bi kao naslov kategorije ponegde rešila problem koji Vi, uvaženi kolega, imadete.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)