• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gemius
gemiusAudience Srbija

Ovo mi iskače samo kada koristim vaš sajt i mnogo mi ide na nerve i užasno je ružno. Učinite da prestane.

PS U pitanju je neko ko se ne razume u internet a misli da se ja razumem. A, verujte mi, ne razumem se dovoljno da bih njima pomogao da ga razumeju. Jer oni su uspeli makar to da naprave da kad uđem na limundo iskoči mi taj prozor njihov a ja ni to ne umem Kiša

Ovo je citat:
Dragi internet korisniče,
vi nam možete pomoći da bolje razumemo internet.
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Zamolio bih vas da nam prosledite link ka delu sajta na kome vam izbacuje ovu anketu.

Citiraj
(06.08.2018 20:12)vegeta9 Piše: Zamolio bih vas da nam prosledite link ka delu sajta na kome vam izbacuje ovu anketu.

limundo.com mi se čini najčešće. Ali moguće je da grešim. Znam da češće iskače kada se ne krećem delom Moj limundo već lutam po gornjim nivoima. Otvara novi tab u chromiumu.
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Krenula sam da odgovaram na temu u kafeu, i izlete mi ovo

https://gasurvey.gemius.com/recruiting/i...3725422821

el to ta anketa?
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
O, da.

Citiraj
A izletala je u zadnjih, recimo 6 meseci, uglavnom kada sam na Limundu.

Ne mogu da se setim da li je izletala pri poseti i za neke druge sajtove.
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
ima je i na http://cafe.limundo.com/index.php

Citiraj
Da li vam još uvek izbacuje ovu anketu? Ukoliko je to slučaj, potreban nam je direktan link ka stranici na kojoj vam je prikazana anketa.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)