• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limundo smajliji
Dragi programeri,

Pre svega jedno bravo za limundove smajlije i jedno izvinjenje ako sam promašio podforum. Smatrao sam da, pošto su smajlići ubačeni da bi sve bilo još zanimljivije i tema zaslužuje da se ovde nađe.

Takođe bih dodao da sam oduševljen tom opcijom i mogu sa ubeđenjem da kažem da se i najostrašćeniji kritičari sporosti u uvođenju smislenog i upotrebljivog načina razmene poruka na sajtu SIGURNO, ali 100% slažu sa mnom kada kažem da ako je implemenacija ovakvih slatkiša bila razlog što se na osposobljavanje jedinog validnog alata za komunikaciju članova čekalo godinama (bez zezanja), onda NEK SE ČEKALO. Živele nove limundo poruke, skroz, majke mi.

Vaš,

Potpuno očaran
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Hvala vam na komplimentima, drago nam je da vam se sviđaju novine koje smo uveli. Trudićemo se da vas i ubuduće obradujemo pozitivnim promenama. Smile

Citiraj
Mogu li da znam kako se isključuju smajliji? Upravo sam u poruku udenuo jednu jednostavnu kombinaciju : i ) i iskočio je ceo limun sa podignutim rukama u oduševljenju. To nije osmeh, a ni približno količina sreće koju sam želeo da izrazim.
Hvala
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Da li ste stavili razmak između znakova interpunkcije? Sistem prepozna smajlija ako je sve upisano bez razmaka.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)