• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alo, bre!
PIJETE ČAJ UJUTRU NA PRAZAN ŽELUDAC?! Morate odmah prestati, posledice će vas ŠOKIRATI

VLADIMIR NE SME DA SE VRATI U CRNU GORU! Postao vođa "Zadruge" i odmah pogazio reč! Zaboravio šta je obećao!

ODMAH GA JE NAZVALA! Kija pobesnela zbog Slobine odluke da život provede sa Tamarom Đurić

TAMARA JE SVAKOG DANA JELA PO ČEN BELOG LUKA: "Desilo mi se ovih 4 stvari, a treća me je POTPUNO IZNENADILA"

ZABELELA SE BiH Napadalo 5 centimetara snega, meštani zabrinuti za stoku

MARIĆEVA BRUTALNA PROZIVKA UŽIVO! Stojković je za POSMATRANJE, ali ne na stadionu! Taj je POBEGAO IZA GOLA kad je video Šaćirija! (VIDEO)

Stej tjund...

Citiraj
Iako naslov liči na nekakav krik revolta ipak tema nije takva. Naime primetio sam da sad s leve strane kad se pretražuje Kupindo izlaze vesti iz "ALO" što je po meni su-per. Malo razonode prilikom pretraživanja nije na odmet i onda mi je na pamet pala ideja da bismo ovde mogli da delimo najdobrije naslove, a danas sutra - ššto ne - i da pravimo izbor za najnaslove nedelje, meseca, godine...
E pa evo još jednog mog doprinosa:

[Slika: bfjyAyH.jpg]

POGLEDAJTE KAKO JE CECA IZGLEDALA NA VENČANJU MIRKA GAVRIĆA: A tek u čujem je društvu bila!

KUDA IDE OVAJ SVET?!Najbolesniji selfi koji ste ikada videli! Nakon što ovo pogledate, ceo dan vam neće biti dobro (UZNEMIRUJUĆI FOTO)

SVEMIRSKI BROD Zaboravite na dosadašnji IZGLEDA Realovog stadiona, NOVI SANTJAGO BERNABEU biće ovakav! (VIDEO

ISPLIVALA SKANDALOZNA PREPISKA: Vladimir Tomović muvao POZNATOG GLUMCA, slao mu slike polnog organa!

An poan za Cecu i d poan za gosin Tomovića i njegov polni organ.

Citiraj
5 predmeta za privlačenje novca u vaš dom
To je moj favorit Smile
Ово је моје мишљење и није званични став лимундовог кафеа и ни на који начин било шта што испишем није усмерено против лика и дела администратора узевши их као целину, али и као јасно профилисане личности са емоцијама и слично... Амин

Citiraj
Ijuu, zlo i naopako. Serjoza, molim te nabavi ad-blokere, nemoj da nam zagadjujes kafic Tuzan Kiša Bljak na kub.
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
(25.09.2018 12:13)jugana Piše: Ijuu, zlo i naopako. Serjoza, molim te nabavi ad-blokere, nemoj da nam zagadjujes kafic Tuzan Kiša Bljak na kub.

Lutko, ovo je SA  UKLJUČENIM adblokerima - to nam uredništvo Kupinda u sasluženju sa uredništvom Aloa dojavljuje kakva se čuda i pokore dešavaju po Srbijici i šire oš-neš - ne je reklama. Odeš na početnu Kupinda pa ukucaš nešto za pretragu pa ćeš videti. DOduše na PC.

I kad sam već ovde moj prsnal fejvrit za prošli sat:

MILJANA IDE U POLICIJU, SNIMAK VRAĆEN SVE SE ČUJE! Posle sinoćnje tuče, užas tek sledi!

Užas... tek sledi.  Cool

Citiraj
i na telefonu isto...

Citiraj
Već ima tema o ovome i to nekoliko Big smile

Citiraj
(25.09.2018 13:03)serjoza Piše:
(25.09.2018 12:13)jugana Piše: Ijuu, zlo i naopako. Serjoza, molim te nabavi ad-blokere, nemoj da nam zagadjujes kafic Tuzan Kiša Bljak na kub.

Lutko, ovo je SA  UKLJUČENIM adblokerima - to nam uredništvo Kupinda u sasluženju sa uredništvom Aloa dojavljuje kakva se čuda i pokore dešavaju po Srbijici i šire oš-neš - ne je reklama. Odeš na početnu Kupinda pa ukucaš nešto za pretragu pa ćeš videti. DOduše na PC.

MILJANA IDE U POLICIJU, SNIMAK VRAĆEN SVE SE ČUJE! Posle sinoćnje tuče, užas tek sledi!

Užas... tek sledi.  Cool

Lutko Smile, U-block ima opciju da obelezis ajtem koji hoces da ga nema - i nema ga! Element po element, jesam se jednog dana naradila, ali ja to NEMAM. A vrv i drugi ad-blokeri koji su mi ukljuceni imaju takve opcije, nego sam podesila ovaj specijalno na "medijski" odnosno medijsko-djubretarski sadrzaj Smile
Probaj, manje stresa Wink

(25.09.2018 19:50)LiMuBaj Piše: Već ima tema o ovome i to nekoliko Big smile

Gde ima tema o medijskom djubretu? Na Krstarici?
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
(25.09.2018 20:32)jugana Piše:
(25.09.2018 13:03)serjoza Piše:

Užas... tek sledi.  Cool

Lutko Smile, U-block ima opciju da obelezis ajtem koji hoces da ga nema - i nema ga! Element po element, jesam se jednog dana naradila, ali ja to NEMAM. A vrv i drugi ad-blokeri koji su mi ukljuceni imaju takve opcije, nego sam podesila ovaj specijalno na "medijski" odnosno medijsko-djubretarski sadrzaj Smile
Probaj, manje stresa Wink
...

Ti nastupaš iz pozicije "samo kupac", ja nastupam iz pozicije kupac I PRODAVAC - i to pejing kast'mer - naime pre skoro 5 godina kad sam se ja ovde prijavio i takoreći ugovorno obavezao dil je bio ovakav:
Mi ti nudimo da prodaješ na našoj tržnici, plaćaš provizije i nema reklama i medijskog đubreta. Danas ja i dalje plaćam iste provizije, ali mi ovakvim umetcima rasteruju kupce. Nisam ja tankoćutna i suFtilna dušica pa da se skandalizujem đubretom, razumeš? Kupac koji će toliko da se zamajava sa blokerima verovatno zna o internetu dovoljno da ga zabole krivi stojko za oglase i đubre, ali 95 ostatka populacije?
Mada ja i dalje kažem - ovo je su-per i prilažem svoj omiljeni naslov i prethodnog sata:

ROĐENA SESTRA LUKE LAZUKIĆA ČESTITALA ROĐENDAN NATAŠI BEKVALAC: Njene reči su zapanjile sve!

Citiraj
Tražio ja nešto večeras po Kupindu pa reko' da podelim najdobrije naslove  iz ALOeta. Pa'i sad ovo:

ŠOKANTNA ISPOVEST BUDUĆE MLADE! Uhvatila buduću svekrvu bez donjeg veša, i to kako isprobava njenu venčanicu!

SLOBA PORUČIO BIVŠOJ Luna, krivo mi je što patiš, ali preboli me već jednom!

Citiraj
Ma ne mogu da odolim a da ne podelim moje najomiljenije naslove od prošlog sata - nešto sam tražio na Kupindu pa tako...

TEŠKE PERVERZIJE U PAROVIMA! Pao oralni seks, a onda se pojavila i njena majka!

VODITELJKU SLAGALICE OVAKVU NIKAD NE VIĐATE NA TV-u! Obukla providnu haljinu, vidi joj se cela guza!

NISTE SVESNI ŠTA JEDETE! Milana je radila u pekari i otkrila šta se događa u prostorijama gde spremaju peciva! Smučiće vam se život!

Citiraj
I moj današnji "Top of the pops":

POLILI SU MU ZADNJICU I POLNE ORGANE VRELOM VODOM, A ON JE VRIŠTAO U AGONIJI Izmučenog su ga naterali da pleše uz pesme čuvene pevačice

ŠOK ŠOK TROJICA SPREČAVALA ZORICU DA JE NE POLOMI Skandal u Zadruzi, nikad žešći napad!

Da li je ovo "poslednji ekser u posmrtni kovčeg" BiH?! Stručnjaci predviđaju - izvesna je NOVA KRIZA I RAT!

Ne znam da li je ovo moj subjektivni utisak, ali otkad je ova tabloidizacija uvedena u pretragu na Kupindu... kao da mi je porasla prodaja ...  Smile
Na jednom drugom sajtu.

Citiraj
Izvinjavam se svim fanovima mog istraživačkonovinarskog poduhvata - evo današnjih hedova:

Majka Irina objavila na internetu da prodaje nevinost svoje ćerke (13)... Javio se "zainteresovani", ni slutile nisu ko je on i šta ih čeka

GOMILA NOVCA JE U PITANJU: Evo koliku alimentaciju će Rasta plaćati za ćerku!

Malo je šturo, ali pliz stej tjund.

Citiraj
Ohoh, citas novine... za temu na forumu 10+
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
(pre 8 h )Branka030025 Piše: Ohoh, citas novine... za temu na forumu 10+

Pa upravo suprotno - NE čitam novine nego pretražujem Kupindo pa mi dobri ljudi iz Limundo grada serviraju na gotovo. Kontam da sam samo na kupovanju ALo uštedeo bar polovnog golfa dvicu. Big smile
I samo za tebe:

NOVI DETALJI SLUČAJA "BIKINI SUDIJE" Vreloj Vranjanki zbog seksi afere preti otkaz u pravosuđu, šurovala sa ROĐENOM SESTROM

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 3 Gost(a)