• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li je Kupindo propao?
Imam utisak da se na ovom sajtu još samo knjige prodaju. Ne samo što nema kupaca, nego je i broj pregleda smešno mali(većina premeta plaćenih da se prikazuju na početnoj strani, jedva skupi par desetina pregleda). Kakva su vaša iskustva sa prodajom(ne računajući knjige) u odnosu na raniji period?

Citiraj
(08.10.2018 22:36)snikor Piše: Kakva su vaša iskustva sa prodajom(ne računajući knjige) u odnosu na raniji period?

Drastičan pad u odnosu na raniji period..
Folk is not dead!

Citiraj
ja prodajem knjige pa još ide ali imam pad možda do 30% na prošlu godinu ovaj period imam takav utisak

inače nisi morao novu temu da otvaraš kad ima ova http://cafe.limundo.com/thread-1050.html

Citiraj
Meni je i prodaja knjiga drastično opala negde od maja meseca naovamo.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
Kupindo nije propao, ali je vreme da se nešto promeni. Pre svega, knjige i garderoba bi trebalo da budu sasvim odvojen deo. Znam, neko će reći da kod pretrage mogu selektovati ono što me interesuje i samo to pregledati, ali većina nas voli da pogleda najnovije ponude na kupindu i često kupujemo ono što i nismo planirali. Selektovanim pregledom ne bi smo kupili nešto neplanirano, a mnogi pregledaju Kupindo i kupuju neplanirano. Ta neplanirana kupovina je ustvari prava draž.

Citiraj
Ne vredi više gubiti vreme ovde.

Citiraj
Generalno ceo Limundo je propao, ogroman pad po statistici u % prodaje...Otišla Olga, Gazda Vlada Nikolić više ni ne dolazi u caffee niti se javlja, ovi momci i devojke se jedino trude koliko toliko da održe sajt funkcionalno. Novih inovacija i dizajna nema. Početna stranica bleda, bezidejna, prosečna, nema jačinu onu da kažeš wao ovde vredi ostati..

Sve u svemu zeznuli su stvar kada su Nikolić prodali limundo stranim investitorima koji su otvorili kupindo i na silu prebacili ljude na kupindo a na limundu uveli ogromne provizije na kačenje...Misleći da je to Holandija i Britanija

Takvu šansu konkurencija je jedva dočekala koju je iskoristila maksimalno...

Sve u svemu kao i svaki start up limundo je bio prvi aukcijski sajt kod nas koji je u startu osvojio celu Srbiju, al gramzivost i pohlepa su ga pojeli

Al još jedna stvar je uticala na pad limunda. Pojava raznih šopova, bespaltna prodaja i reklamiranje preko društvenih mreža, i mnogo toga još...

Žao mi limuna prve pare sam zaradio na njemu, jbg biću tu do kraja, al sve manje i manje, limundu sa ovakvom politikom je bliži kraju...jbg...

Eh kada se setim limunda iz sezone 2010/2012 jeza me prodje koliko kvalitetnih prodavaca je bilo ovde u caffe-u i koje zezanje i druženje, čak smo i vozom romantika išli do Vršca----

Citiraj
pa gde propao Big smile meni prodaje ide punom parom Hmm možda jeste ranije bilo bolje ali nadajmo se boljem u budućnosti

Citiraj
(21.11.2018 21:40)LiMuBaj Piše: pa gde propao Big smile meni prodaje ide  punom parom Hmm možda jeste ranije bilo bolje ali nadajmo se boljem u budućnosti

Najjači su mi ovi što imaju 1,125 do 1,145 kupoprodaja mesečno, ali sve znaju ko matori uz iscrpnu analizu, sintezu i kritiku. Valjanje

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)